REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Daenerys gotowa do objęcia władzy w nowym zwiastunie 5 sezonu "Gry o tron"

"Gra o tron" to jeden z moich ulubionych seriali i podobnie jak wielu innych jego widzów nie mogę się już doczekać premiery piątego sezonu. Jeżeli po miesiącach od zakończenia poprzedniej serii wasz entuzjazm nieco opadł, koniecznie obejrzyjcie nowy, absolutnie rewelacyjny zwiastun. To małe dzieło sztuki.

10.03.2015
9:26
Daenerys gotowa do objęcia władzy w nowym zwiastunie 5 sezonu „Gry o tron”
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy zwiastun, udostępniony pod koniec stycznia, był bardzo dobry i obiecywał świetny, interesujący sezon. Nowy trailer... starczy powiedzieć, że jeżeli piąta seria okaże się równie ekscytująca, co on, to jestem przekonany, że będzie zdecydowanie najlepszą. Zresztą zobaczcie sami.

Rozdarte wojną Westeros pogrążone jest w chaosie. Stary porządek, który zapanował po Rebelii Roberta Baratheona został bezpowrotnie zaprzepaszczony; nowy, niepewny rodzi się w bólach. Gdy najpotężniejsze rody wykrwawiały się, Daenerys Targaryen zbierała armię. Wydaje się, że wreszcie dojrzała i jest gotowa, by siłą zdobyć to, co zostało jej odebrane - Żelazny Tron. Tym bardziej, że jest w posiadaniu broni, której nikt nie będzie w stanie się przeciwstawić - trzech ostatnich smoków.

To właśnie Dany jest narratorką w nowym zwiastunie serialu "Gra o tron". Zdeterminowana, zdecydowana i potężna. Wreszcie przestaje włóczyć się po pustyniach, od miasta do miasta, w poszukiwaniu sojuszników. Wydaje się, że oto właśnie nadszedł jej czas.

REKLAMA
gra o tron

Jeżeli HBO nie wykorzystało wszystkich emocjonujących scen w tym zwiastunie, piąty sezon zapowiada się rewelacyjnie. I to wbrew temu, że serial jest teraz mniej więcej w tym momencie, w którym materiał źródłowy w postaci książek George'a R. R. Martina staje się coraz mniej interesujący. Jak faktycznie poradzili sobie z nim scenarzyści przekonamy się już za nieco ponad miesiąc - „Gra o tron” powróci na antenę 12 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA