REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun "The Great Wall" trwa prawie 10 minut. I jest niesamowity

"The Great Wall", chińsko-amerykańska koprodukcja z Mattem Damonem w roli głównej, doczekała się nowego, rewelacyjnego zwiastuna. Materiał trwa prawie dziesięć minut i jest napakowany akcją. Zapowiada się fantastyczny blockbuster. 

01.12.2016
10:32
Nowy zwiastun The Great Wall trwa prawie 10 minut. I jest niesamowity
REKLAMA
REKLAMA

Osiem minut i pięćdziesiąt osiem sekund. Dokładnie tyle trwa nowy, międzynarodowy zwiastun filmu "The Great Wall". W Polsce produkcja dystrybuowana będzie pod tytułem "Wielki Mur". Blisko dziesięć minut to dość czasu, by dokładnie streścić całe widowisko, ale w tym wypadku nie mówimy o dziele, w którym liczy się skomplikowana intryga i zawoalowane relacje pomiędzy poszczególnymi bohaterami.

Tu chodzi o efektowne sceny batalistyczne, pojedynki, epickie starcia i zapierające dech w piersiach efekty specjalne. I pod tym względem "The Great Wall" mnie kupiło.

Produkcja zalicza się do gatunku fantasy (upraszczając, bo dystrybutor określą ją jako epic historical fiction action-adventure monster movie) i opowiada o elitarnym oddziale, który musi powstrzymać przerażającą armię potworów i tym samym ocalić ludzkość.

REKLAMA

Światowa premiera filmu odbędzie się 16 grudnia, do Polski trafi miesiąc później - 13 stycznia 2017 roku.

Główną rolę gra w nim Matt Damon, któremu partnerują między innymi Pedro Pascal, Willem Dafoe, Tian Jing i Numan Açar.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA