REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Shake z McDonalda to przerażający hit TikToka. Do trendu dołączyła nawet gwiazda "Przyjaciół"

Popularność Grimace Shake'a, czyli limitowanego napoju, który McDonald's wprowadził do swojej oferty z okazji 52. urodzin jednej z maskotek restauracji, wymknęła się spod kontroli i poszła w nieco inną stronę niż się spodziewano, choć sam shake jest teraz viralem na TikToku. Autorzy nagrań bowiem po wypiciu shake'a, oblepieni fioletową substancją, udają, że umierają. Do tiktokowego trendu dołączyła także gwiazda serialu "Przyjaciele", Courteney Cox, a jej nagranie podbija sieć.

03.07.2023
10:48
Shake z McDonalda to przerażający hit TikToka. Do trendu dołączyła nawet gwiazda "Przyjaciół"
REKLAMA

Grimace, czyli wielki, fioletowy stwór, który jest członkiem drużyny Ronalda McDonalda i maskotką najpopularniejszej sieci fast foodów na świecie, obchodził niedawno swoje 52. urodziny. Z tej okazji McDonald's postanowił wprowadzić do swoich lokali w Stanach Zjednoczonych limitowane, urodzinowe menu, w skład którego wchodzą frytki, Big Mac lub nuggetsy i waniliowo-jagodowy Grimace Shake, który stał się bohaterem wielu tiktokowych nagrań, w większości oznaczonych jako treści wrażliwe. Dlaczego? Okazało się bowiem, że twórcy na TikToku postanowili z milutkiej maskotki Grimace'a wykreować fioletowego giganta-zabójcę, a oni sami po wypiciu shake'a - umierali lub sami stawali się mroczną twarzą maskotki McDonald'sa.

REKLAMA
@haleyybaylee

Idk why you wanted me to try this… but here we go. Trying the Grimace Shake from McDonalds… HAPPY BIRTHDAY GRIMACE 💕🫶🏻🎈🎂 @Max Goodrich grimaceshake happybirthdaygrimace grimace

♬ original sound - haleyybaylee

Courteney Cox nagrała własną wersję tiktokowego trendu Grimace Shake z McDonald's

Do tiktokowego trendu postanowiła dołączyć Courteney Cox, która nagrała swoją wersję przerażającej historii z Grimace Shakiem w roli głównej. Gwiazda serialu "Przyjaciele" opublikowała na TikToku nagranie, na którym testuje słynnego waniliowo-jagodowego shake'a z limitowanego menu McDonald'sa.

Grimace podobno ma urodziny, a ja widziałam mnóstwo osób, którym po wypiciu tego shake'a, dzieją się różne dziwne rzeczy. Wypiłam już połowę i nic się ze mną nie dzieje

- mówi na nagraniu Courteney Cox.
REKLAMA

Kiedy aktorka odchodzi, zostawiając shake'a na trawie, jej pies zaczyna pić fioletowy napój, zamieniając się w gigantycznego potwora. Filmik stał się hitem TikToka - na ten moment ma prawie 4 miliony wyświetleń i kilka tysięcy komentarzy, a wśród nich nawet jeden od restauracji McDonald's.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA