REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Przedświątecznych promocji na e-booki ciąg dalszy - grudniowe prezentobranie od Publio

Szał przedświątecznych wyprzedaży czas zacząć. E-księgarnia Publio startuje dziś z grudniowym prezentobraniem, w ramach którego codziennie dostępny będzie inny e-book w promocyjnej cenie. A do tego można zgarnąć jeden z dziesięciu czytników. 

01.12.2014
14:00
Przedświątecznych promocji na e-booki ciąg dalszy – grudniowe prezentobranie od Publio
REKLAMA

Grudniowe prezentobranie to nic innego jak e-bookowy kalendarz adwentowy. Od dziś aż do Wigilii Bożego Narodzenia znajdziecie na Publio nową pozycję w cenie 10,90 zł. Na pierwszy ogień poszła książka Iwony Kienzler "Europa jest kobietą. Romanse i miłości sławnych Europejek". To spojrzenie na historię Starego Kontynentu z perspektywy dwunastu kobiet, które - pośrednio lub bezpośrednio - zmieniały jego dzieje - Klotyldy, Dobrawy, Marysieńki Sobieskiej czy Katarzyny Wielkiej. Tytuły kolejnych przecenionych e-booków poznamy w kolejnych dniach.

REKLAMA
grudniowe prezentobranie 2
REKLAMA

Do 24 grudnia wygrać można także jeden z dziesięciu czytników - pierwszy z nich już jutro. Od 2 grudnia bowiem, przez trzy kolejne tygodnie, w każdy wtorek, środę i czwartek, jeden czytnik PocketBook Aqua trafi do rąk osoby, która tego dnia zrobiła w Publio zakupy na największą kwotę. Dziesiąty czytnik - PocketBook Ultra, stanie się własnością tego, kto zrobi największe zakupy między 1 a 24 grudnia. Wyniki konkursów można na bieżąco sprawdzać w rankingach dostępnych tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA