REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Animowane Guardians of the Galaxy? W 2015 roku! Marvel już teraz pokazuje je w akcji

Marvel idzie za ciosem, zdecydowanie i konsekwentnie eksploatując marki, które spodobały się miłośnikom filmów oraz komiksów o superbohaterach. Chyba każdy zgodzi się ze mną, że Guardians of The Galaxy było bardzo dobrym, uznanym przez fanów tytułem akcji. Dzisiaj okazuje się, że studio da światu nie tylko Guardians of the Galaxy 2, ale również animowany serial z kosmiczną bandą.

11.10.2014
11:08
Animowane Guardians of the Galaxy? W 2015 roku! Marvel już teraz pokazuje je w akcji
REKLAMA
REKLAMA

Animowane Guardians of the Galaxy ma się pojawić w 2015 roku. Wzorem innej głośnej animacji – Star Wars Rebels - bajkowe przygody Star Lorda i pozostałych Strażników ukażą się na kanale Disney XD. To świetna wiadomość dla najmłodszych polskich odbiorców. Programy tej stacji trafiają do ramówki polskiego kanału z minimalnym opóźnieniem w stosunku do światowej premiery, z polską obsadą.

Informacja o bajce została potwierdzona przez samego Jepha Loeba, szefa kinowych i telewizyjnych projektów w Marvel. Człowiek, od którego zależy jacy superbohaterowie dostaną swoje filmy w najbliższych latach, pochwalił się animacją Guardians of the Galaxy na aktualnie trwającym Comic Conie w Nowym Jorku:

REKLAMA

Jestem jak najbardziej na tak. O ile Marvel króluje w kinowych salach, tak serca telewidzów zdobyło DC świetym Arrow, ciekawie zaczynającym się Flashem oraz tajemniczym Gotham. DC dominuje również w obszarze animacji, co by jedynie wskazać rewelacyjne Batman: Atak na Arkham. Tutaj Marvel do spółki z Disney’em mają naprawdę sporo do nadrobienia, z kolei wykorzystanie głośnej, lubianej marki może pomóc im odbudować straconą pozycję w sektorze animacji. Czy to się uda? Dowiemy się w 2015 roku. Chociaż bajka Guardians of the Galaxy to bez dwóch zdań świetna wiadomość (zwłaszcza dla młodszych odbiorców), na ten moment kreska niezbyt do mnie przemawia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA