REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gwiazda "Pamiętników wampirów" na celowniku twórców serialu "Supergirl"

Całkiem możliwe, że twórcy nadchodzącego serialu "Supergirl" znaleźli kogoś odpowiedniego do zagrania głównej roli. Kto mógłby zostać Karą Zor-El, kuzynką Supermana? Według serwisu The Wrap miałaby to być gwiazda "Pamiętników wampirów", czyli Claire Holt.

02.12.2014
11:49
Gwiazda „Pamiętników wampirów” na celowniku twórców serialu „Supergirl”
REKLAMA
REKLAMA

Claire Holt - wcielająca się w rolę Rebeki w serialu "Pamiętniki wampirów" i "The Originals" - ma duże szanse na to, aby stać się kolejną (po Laurze Vandervoort ze "Smallville") Supergirl. CBS, stacja która ma emitować serial o przygodach kuzynki Supermana, szuka białej aktorki między 22 a 26 rokiem życia. Niezbyt precyzyjny to opis, ale blondwłosa Holt z pewnością do niego pasuje. Fabuła serialu "Supergirl" ma skupiać się Karze Danvers (Zor-El), która w wieku 12 lat została wysłana z umierającego Kryptonu na Ziemię. Tak jak Kal-Elem (Supermanem) zajęli się Kentowie, tak Karę przygarnęła rodzina Danvers, która nauczyła Kryptoniankę ostrożnego obchodzenia się ze swoimi mocami. W wieku 24 lat, Kara Danvers będzie musiała jednak ujawnić swoje moce i stać się Supergirl, aby - rzecz jasna - ratować świat.

REKLAMA
Supergirl claire holt

Za serial (produkcję i scenariusz) odpowiedzialny jest Greg Berlanti ("No Ordinary Family", "Flash", "Arrow"). Pierwotny plan zakładał, że produkcja CBS będzie posiadać swój własny, zamknięty świat (jak "Gotham"). Wszystko jednak wskazuje na to, że "Supergirl" będzie dzielić uniwersum z serialami od The CW, czyli "Arrow" i "Flash". Co zresztą wydaje się znacznie ciekawszą perspektywą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA