REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Całkiem możliwe, że Supergirl stanie u boku Arrow i Flasha. Wreszcie coś się zaczyna dziać

Ostatnio narzekałem na to, że serialowy świat DC jest ograniczony przez panów z Warner Bros., wygląda jednak na to, że mogą nadejść zmiany, na lepsze. CBS, które ma zająć się produkcją serialu "Supergirl" jest wraz z Warner Bros. współwłaścicielem The CW, czyli stacji emitującej "Arrow" i "The Flash". Co ważne, za tymi produkcjami stoi jeden człowiek, Greb Berlanti. Co to oznacza? Że superbohaterowie z tych seriali mogą wystąpić na jednym (małym) ekranie.

27.11.2014
11:18
Całkiem możliwe, że Supergirl stanie u boku Arrow i Flasha. Wreszcie coś się zaczyna dziać
REKLAMA

Supergirl to kryptonim stworzonej przez Ottona Bindera i Ala Plastino postaci z uniwersum DC Comics - Kary Zol-El, pochodzącej z planety Krypton kuzynki Supermana. Przez lata pełniła drugoplanową rolę w komiksach, własnej serii doczekała się dopiero w 1972 roku. Wkrótce będziemy mogli śledzić jej losy w realizowanym przez amerykańską stację CBS serialu, który pierwszy sezon został zamówiony przed kilkoma miesiącami.

REKLAMA
supergirl

Ze względu na fakt, że producentem "Supergirl" będzie Greb Berlanti, stojący także za dwoma innymi serialami o superbohaterach - "The Flash" oraz "Arrow", pojawiły się liczne spekulacje dotyczące potencjalnego crossovera wszystkich tych trzech tytułów. Przeszkód w zasadzie nie ma żadnych i mając na uwadze to, jak dużym zainteresowaniem cieszy się nadchodzący pojedynek Barry'ego Allena i Olivera Queena, pytanie nie brzmi "czy zobaczymy tę trójkę na jednym ekranie", tylko "kiedy to nastąpi". Na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać - serial "Supergirl" zadebiutuje najprawdopodobniej w drugiej połowie 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA