REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Poznaliśmy imiona postaci ze zwiastuna filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"!

Opublikowany dwa tygodnie temu pierwszy zwiastun VII części "Gwiezdnych wojen" wzbudził u fanów bardzo odmienne uczucia - od zachwytów po srogie rozczarowanie. Przyczynił się także do powstania wielu wątpliwości i pytań związanych z "Przebudzeniem Mocy". Najwyższy czas poznać odpowiedź na jedno z nich. 

12.12.2014
9:26
Poznaliśmy imiona postaci ze zwiastuna filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”!
REKLAMA
REKLAMA

I choć pewnie wszyscy wolelibyśmy poznać nowe szczegóły fabuły nowych "Gwiezdnych wojen", to ujawnienie imion i nazwisk postaci, które pojawiły się w zwiastunie jest niewątpliwie krokiem w dobrą stronę. Reżyser filmu, J.J. Abrams, oraz prezes LucasFilm, Kathleen Kennedy, postanowili podzielić się nimi z serwisem Entertainment Weekly w niebanalnej formie. Zaprezentowali je bowiem na specjalnych grafikach, nawiązujących stylistyką do serii kolekcjonerskich kart, wypuszczonej przy okazji premiery "Nowej Nadziei". Oto one:

John Boyega jako Finn

gwiezdne wojny przebudzenie mocy 5

BB-8

gwiezdne wojny przebudzenie mocy 4

Oscar Isaac jako Poe Dameron

gwiezdne wojny przebudzenie mocy 2

Kylo Ren

gwiezdne wojny przebudzenie mocy 3

Daisy Ridley jako Rey

gwiezdne wojny przebudzenie mocy 1

To oczywiście dopiero wierzchołek góry lodowej, wciąż nie wiadomo w kogo wcielą się m.in. Lupita Nyong’o, Max von Sydow, Adam Driver, czy Domhnall Gleeson. Być może wkrótce doczekamy się publikacji kolejnych kart, które uchylą rąbka tajemnicy.

W lewym dolnym rogu grafik znajdują się numery - Abrams nie zdradził, co oznaczają, ale oznajmił, że nie są one przypadkowe. Cóż, ten gość po prostu uwielbia tajemnice. Może wy macie jakieś pomysły, z czym mogą się one wiązać?

REKLAMA

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” zapowiedziana jest na 25 grudnia 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA