REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz pierwsze przecieki z nowego zwiastuna VII części "Gwiezdnych wojen"

Premiera najnowszego zwiastuna filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" odbędzie się dziś w nocy, jednak w sieci pojawiły się już trzy jego kilkunastosekundowe fragmenty. Wszystkie możecie zobaczyć poniżej. 

19.10.2015
9:55
Zobacz pierwsze przecieki z nowego zwiastuna VII części Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja: wszystko wskazuje na to, że teasery zostały opublikowane w pełni oficjalnie.

Źródłem wszystkich tych teaserów jest JoBlo Movie Trailers, kanał na YouTube udostępniający - jak zresztą sama nazwa wskazuje - zwiastuny filmów. Nie jest to zatem oficjalna publikacja, w związku z czym nie ma pewności, czy aby na pewno to kontrolowany wyciek - jeśli nie możecie się doczekać nowego zwiastuna "Przebudzenia Mocy", radzę nie zwlekać z oglądaniem tych fragmentów. Istnieje bowiem pewne prawdopodobieństwo, choć moim zdaniem niewielkie, że mogą niebawem zniknąć z Internetu. Teasery prezentują kilka nowych, niepublikowanych wcześniej scen z udziałem trójki postaci, które zadebiutują w "Gwiezdnych wojnach" -  Rey, Finna oraz Poe'ego Damerona.

REKLAMAFilm "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" trafi na ekrany polskich kin 18 grudnia, równo ze światową premierą. Na ekranie zobaczymy twarze znane z poprzednich filmów, jak na przykład Harrisona Forda (Han Solo), Marka Hamilla (Luke Skywalker) i Carrie Fisher (Leia), u boku których pojawią się także nowi aktorzy, między innymi Daisy Ridley, John Boyega i Oscar Isaac. Dziś zaprezentowano jego oficjalny plakat, a w godzinach nocnych - najpewniej między 2 a 3 - udostępniony zostanie nowy, pełny zwiastun VII części "Gwiezdnej sagi".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA