REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze spojrzenie na Rycerzy Ren. Zobacz nowe materiały promocyjne filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Premiera nowego filmu z uniwersum „Gwiezdnych wojen”, czyli obrazu „Skywalker. Odrodzenie”, obędzie się za niecały miesiąc, 19 grudnia. Z tej okazji pojawia się coraz więcej nowych materiałów promocyjnych. Na najnowszym dostajemy pierwsze wyraźne spojrzenie na Rycerzy Ren.

25.11.2019
15:44
Kylo i Rycerze Ren na nowych materiałach promocyjnych Epizodu IX
REKLAMA
REKLAMA

W sieci zadebiutował niedawno nowy telewizyjny spot reklamowy, promujący Epizod IX, czyli zwieńczenie historii rodu Skywalker, jak wielokrotnie wypowiadali się twórcy o najnowszym projekcie Gwiezdnej Sagi.

Najnowszy materiał, zatytułowany „Przeznaczenie”, to świeże spojrzenie na członków Zakonu Rycerzy Ren.

Bohaterowie pojawili się już w nowej trylogii „Gwiezdnych wojen”, w retrospekcjach dotyczących postaci Kylo Rena. Ich dotychczasowy udział w opowieści był jednak dość mocno ograniczony.

Nowy zwiastun, a w szczególności specjalna okładka magazynu Empire, poświęcona tym zamaskowanym bohaterom, każe przypuszczać, że tym razem może dowiemy się czegoś więcej o tajemniczej grupie i jej wpływie na ukształtowanie charakteru jednego z głównych antagonistów nowych odcinków sagi.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” rozgrywa się po dramatycznych wydarzeniach z „Ostatniego Jedi”, które całkowicie wywróciły fabułę nowej trylogii, w dużej mierze negując założenia „Przebudzenia mocy”.

Okładka magazynu Empire promująca film Gwiezdne wojny Skywalker Odrodzenie class="wp-image-347816"

Za sterami filmu ponownie stoi J.J Abrams, który jest odpowiedzialny za sukces Epizodu VII. Nowa opowieść będzie nie tylko zwieńczeniem ostatniej trylogii, zapoczątkowanej wspomnianym filmem z 2015 roku, ale także ukoronowaniem dotychczasowej, dziewięcioodcinkowej serii filmów pełnometrażowych, skupiających się na bohaterach z rodu Skywalker.

Warto dodać, że w ramach promocji nowego filmu wytwórnia Disneya wypuściła także specjalne wideo poświęcone niegasnącemu fenomenowi serii „Gwiezdne wojny”.

REKLAMA

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” pojawią się w polskich i światowych kinach już 19 grudnia 2019 roku. Bilety są już do kupienia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA