REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Do sprzedaży trafiły bilety na pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już w grudniu. Do sprzedaży trafiły pierwsze bilety na seanse.

22.10.2019
9:33
gwiezdne wojny skywalker odrodzenie bilety sprzedaz
REKLAMA
REKLAMA

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zbliża się wielkimi krokami. Dziś w nocy zadebiutował finałowy zwiastun produkcji. W sprzedaży zaczęły też pojawiać się bilety na pierwsze seanse.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie zakończeniem trylogii i historii rodu Skywalkerów. Akcja filmu rozpocznie się rok po fabule znanej z obrazu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Wiadomo już, że „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie jednym z najdłuższych filmów w historii sagi - według zagranicznych źródeł ma trwać 155 minut.

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” - zwiastun

Sieć Cinema City uruchomiła już sprzedaż biletów na film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Pierwsze seanse zaplanowane są na 18 grudnia. Cinema City docelowo oferować będzie seanse w formatach 2D, 3D, 4DX 3D oraz w opcjach z dubbingiem i napisami. Sieć Multikino nie uruchomiła jeszcze przedsprzedaży biletów, ale zapewne wydarzy się to jeszcze dziś.

Premiera „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” nie oznacza końca przygód z sagą Star Wars. Na 12 listopada zaplanowana jest premiera serialu „The Mandalorian”. Produkcja pojawi się na debiutującej platformie Disney+ wśród ponad 600 innych tytułów. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serwis VOD Disneya pojawi się w Polsce. Być może dopiero w 2021 roku.

Polska premiera „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już 19 grudnia 2019 roku.

REKLAMA

[AKTUALIZACJA]

Sieć Multikino również uruchomiła przedsprzedaż biletów na seanse filmu. Film obejrzycie w kinach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Tychach czy Szczecinie. Szczegóły znajdziecie na stronie Multikina.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA