REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bądź jak gwiazda filmowa. Obejrzyj oficjalną premierę filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” zbliża się wielkimi krokami. Lucasfilm ogłosił, że w poniedziałek 16 grudnia będziemy mogli obejrzeć live-stream ze światowej premiery.

12.12.2019
16:11
Gwiezdne wojny - walka na miecze świetlne
REKLAMA
REKLAMA

Epizod IX Gwiezdnej Sagi, będący zwieńczeniem historii rodziny Skywalkerów na wielkim ekranie, zadebiutuje w polskich i światowych kinach już w środę 18 grudnia. Dwa dni wcześniej w Los Angeles odbędzie się uroczysta premiera obrazu z udziałem twórców i aktorów, a wytwórnia Lucasfilm proponuje widzom specjalny streaming z tego wydarzenia.

Będzie to niepowtarzalna okazja, aby ponownie zobaczyć większość aktorów, którzy przez ponad 40 lat byli związani z marką „Gwiezdnych wojen”.

Wydarzenie sygnowane jest specjalnym hasłem: Saga się kończy. Historia będzie żyć wiecznie.

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie - kadr z filmu class="wp-image-355074"

Biorąc pod uwagę, że „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” ma być zwieńczeniem historii w obecnym jej kształcie, możemy spodziewać się wydarzenia z prawdziwą pompą i rozmachem, a także wielu dawno niewidzianych twarzy.

Specjalne wydarzenie rozpocznie się 16 grudnia o 17.30 w Los Angeles, czyli o 2.30 w nocy czasu polskiego we wtorek 17 grudnia.

Prezenterzy Andi Guiterrez oraz Anthony Carboni będą prowadzącymi, a podczas wieczoru widzowie posłuchają licznych rozmów z twórcami i zebranymi gwiazdami. W ten sposób uhonorują dziedzictwo Sagi Skywalker, jak reklamuje wydarzenie oficjalna strona StarWars.com.

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie - światowa premiera class="wp-image-355071"
REKLAMA

Fani na całym świecie będą mogli nie tylko oglądać stream z oficjalnej premiery, ale także dzielić się opiniami za pomocą social-mediów. Przy użyciu dedykowanych hashtagów: #SWSRedCarpet oraz #TheRiseofSkywalker będą mogli wysyłać spersonalizowane wiadomości, które następnie będą wyświetlane w specjalnym oknie na ekranie Fan Cam, czyli Kamery Fanowskiej. W trakcie wieczoru przygotowane będą także inne niespodzianki, wśród których na pewno pojawią się interaktywne quizy.

Pierwsze otwarte pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” odbędą się już w środę 18 grudnia. Bilety są już dostępne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA