REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

GWINT - muzyka z karcianki Wiedźmina już do posłuchania online

Gra karciana Gwint nadchodzi wielkimi krokami. Wraz z nią kolejne utwory Michała Stroińskiego oraz Marcina Przybyłowicza.

29.12.2016
16:45
GWINT - muzyka z karcianki Wiedźmina już do posłuchania online
REKLAMA
REKLAMA

Karciance w uniwersum Wiedźmina będzie towarzyszyć oryginalna, autorska oprawa muzyczna. Odpowiadają za nią Michał Stroiński oraz Marcin Przybyłowicz - artyści, którzy zyskali międzynarodową sławę niezwykle dobrą muzyką do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Teraz duet Stoiński - Przybyłowicz powraca, z muzyką do gry karcianej Gwint.

Cztery kawałki, które będą nam przygrywać podczas rywalizacji za pomocą wirtualnych kart, są już do przesłuchania na wszystkich wiodących platformach muzycznych. Muzyki do gry Gwint posłuchacie na Spotify, TIDAL-u oraz Deezerze.

REKLAMA

Utwory mocno przypominają to, co słyszeliśmy, grając w świetnego Wiedźmina 3: Dziki Gon. Ścieżka dźwiękowa do Gwinta jest nieco bardziej zawadiacka oraz rytmiczna. Na pewno będzie świetnie zagrzewać do walki nad statycznym, wirtualnym stołem.

Jestem wielkim fanem utworu „Nest of Monsters”. Kawałek ma w sobie coś bardzo specyficznego. Trudno się do niego nie bujać, ze względu na wyraźny rytm dominujący przez cały czas trwania utworu. No i ten niepokojący wokal. Mniam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA