REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Fani pogrążają żonę Justina Biebera. Opisali swoje spotkania z Hailey Bieber: "potraktowała mnie jak śmiecia"

Drama między Hailey Bieber a Seleną Gomez wciąż jest gorąca. W ostatnich dniach media rozpisują się o obsesji Hailey względem byłej dziewczyny jej męża - Seleny Gomez. Jak to w takich sytuacjach bywa, nie brakuje zarówno zwolenników, jak i przeciwników obu stron. Najnowsze wypowiedzi internautów na TikToku nie przysporzą na pewno fanów Hailey Bieber. Ci opisują swoje spotkania z modelką, która miała ich traktować "jak śmieci", była wyniosła i niemiła.

03.03.2023
8:32
Internauci miażdżą Hailey Bieber
REKLAMA

Media społecznościowe żyją konfliktem Hailey Bieber i Seleny Gomez. Nie od dziś się mówi, że Bieber ma obsesję na punkcie byłej dziewczyny jej męża - Justina Biebera i na każdym kroku próbuje jej dowalić. Okazuje się, że "team Hailey" znacznie się zmniejsza. Modelka odnotowała niedawno znaczny spadek followersów na Instagramie. Nie pomogą jej też wypowiedzi fanów, które niedawno zalały TikTok.

REKLAMA

Internauci miażdżą Hailey Bieber. Opisują swoje spotkania z modelką.

Jeden z użytkowników zestawił ze sobą kilka archiwalnych relacji internautów, którzy mieli okazję spotkać Hailey i uciąć sobie z nią krótką pogawędkę. Co ciekawe, często nie były to miłe rozmowy. Hailey podczas spotkań z fanami miała być wyniosła i zachowywać się tak, jakby miała gdzieś te rozmowy.

Zobaczyłam Hailey i stwierdziłam, że się przywitam. Powiedziałam, że jestem wielką fanką i zapytałam, czy możemy zrobić sobie zdjęcie. Od razu było widać, że nie jest zadowolona. Westchnęła i powiedziała po prostu ok . Zrobiłyśmy zdjęcie, powiedziałam, że ją kocham i dziękuję. Hailey rzuciła tylko: "chcesz czegoś jeszcze ode mnie?". Odpowiedziałam, że nie i powtórzyłam, że jestem wielką fanką i ją kocham, a jej odpowiedzią było: "ok, pa". Następnie odeszła ze swoimi znajomymi, którzy zaczęli mnie przedrzeźniać. Robili to tak głośno, miałam wrażenie, że chcieli, abym to usłyszała. Okazało się, że jest wredną osobą - podkreślała fanka Hailey, choć może już teraz była wielbicielka.

Inne opowieści fanów również niejako pogrążyły żonę Justina Biebera.

Hailey Bieber spojrzała na mnie, jakbym była jedną z "Wrednych dziewczyn". Po prostu zmierzyła mnie od góry do dołu; Spotkałam ją wiele razy i zawsze była niemiła. Naprawdę chciałabym ją polubić, ale muszę ocenić te spotkania: 3,5/10 - mówiła na wideo jedna z internautek. Dobrych wspomnień nie ma również kolega-model Hailey z jednej z agencji modelingowych. Traktowała mnie jak śmiecia. Miała taką energię, jakby myślała, że jest lepsza od każdego wokół. Moją reakcją było: "dziewczyno, jesteśmy oboje niepełnoletni, oboje podpisaliśmy kontrakt z tą samą agencją, szanuj mnie proszę, podszedłem tylko zapytać. jak się masz" - wspomina kolega Hailey.

REKLAMA

"Hailey uważa, że jest lepsza od każdego"

W dalszej części materiału jeden z modeli wypowiadającej się o Hailey zdradził, że gwiazdka zadzierała nosa jeszcze wtedy, gdy nikt o niej nie słyszał. Miała energię dziewczyny, która uważa, że jest lepsza od każdego - słyszymy w materiale. Punkty od fanów zyskuje z kolei Selena Gomez, która ich zdaniem nie ma much w nosie i zawsze życzliwie podchodzi do swoich wielbicieli.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA