REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Awantura na koncercie Justina Biebera. Fani wściekli się na żonę piosenkarza

W ostatnim czasie dobrej passy nie ma Hailey Bieber. Modelka przez dramę z Seleną Gomez straciła mnóstwo fanów, a w sieci co rusz krążą fragmenty wideo, na których można zobaczyć, jak przez jedną aferę zmieniło się podejście wielbicieli do modelki. Pokłosie tej afery widać też było na koncercie Justina Biebera, gdzie fani gwiazdora wykrzykiwali obraźliwe słowa w kierunku jego żony.

09.03.2023
8:42
Justin Bieber i Hailey Bieber
REKLAMA

Pierwsze miesiące nowego roku nie były łatwe dla Hailey Bieber. Modelka i żona Justina Biebera ponoć ma obsesję na punkcie byłej dziewczyny ukochanego - Seleny Gomez i na każdym kroku wytyka jej niedoskonałości. Niedawno głośno było też o imprezie urodzinowej Justina Biebera, a w zasadzie gadżetów, jakie otrzymali goście gwiazdora. Zapalniczki-upominki miały odnosić się właśnie do osoby Seleny.

REKLAMA

Fani wykrzykiwali na koncercie Biebera obraźliwe słowa w kierunku żony gwiazdora.

Mimo całej dramy, Justin Bieber stara się wykonywać zawodowe obowiązki normalnie, grając koncerty dla fanów. 29-latek dał niedawno występ na Rolling Loud Festival. Nawet i podczas koncertu publiczność muzyka nie zapomniała o dramie Hailey vs Selena. Media społecznościowe obiegły nagrania, na których słychać, jak publiczność skandowała przed Bieberem hasło "J*bać Hailey".

Hailey Bieber w ostatnim czasie straciła mnóstwo fanów

Widać było, za kim tak naprawdę są fani Biebera w tej aferze i bynajmniej nie są po stronie Hailey. Jednak skandowanie takich haseł w momencie, gdy to Justin jest głównym bohaterem koncertu, jest grubą przesadą. To nie pierwszy raz, gdy internauci są tak wrogo nastawieni do żony Justina. Niedawno w sieci pojawiło się krótkie nagranie zmontowanych filmików, na których użytkownicy TikToka opisywali swoje wspomnienia ze spotkania z Hailey Bieber. Te nie były pozytywne. Wytykano modelce, że jest zarozumiała, wyniosła i bez szacunku podchodzi do ludzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA