REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

3 sezony świetnego Halt and Catch Fire do obejrzenia w serwisie Showmax

Serial Halt and Catch Fire zadebiutował dziś w ofercie Showmax. Widzowie mogą oglądać trzy z czterech sezonów serialu.

19.10.2017
10:33
3 sezony świetnego Halt and Catch Fire w Showmax
REKLAMA
REKLAMA

19 sierpnia w USA rozpoczęła się emisja ostatniego, czwartego sezonu Halt and Catch Fire. Jego finał trafi na antenę AMC już w sobotę. Być może właśnie z tej okazji w ofercie serwisu Showmax pojawiły się dziś trzy pierwsze sezony serialu, opowiadającego o tworzeniu startupu technologicznego w czasach, kiedy sieć jeszcze raczkowała.

Serial nie zdobył nigdy tak szerokiego uznania jak np. Gra o tron, ale stworzył grupę wiernych fanów. Stał się dla nich sentymentalną podróżą w przeszłość. Właśnie tak Piotrek Grabiec określił wizytę na planie serialu, gdzie miał okazję spotkać się z aktorami występującymi w produkcji.

Halt and Catch Fire 4 sezon Atlanta class="wp-image-97955"
REKLAMA

Aktualnie, na polskim kanale AMC trwa emisja czwartego sezonu Halt and Catch Fire. Pierwszy odcinek najnowszej serii mogliśmy obejrzeć 28 września. Miejmy nadzieję, że wkrótce, już po zakończeniu emisji serialu w rodzimej telewizji, najświeższy sezon Halt and Catch Fire również trafi do oferty platformy VOD. Zwłaszcza, że to ostatni z zaplanowanych. Świetnie byłoby mieć dostęp do pełnej i zamkniętej historii.

Abonament w serwisie Showmax kosztuje miesięcznie 19,90 zł. Wcześniej można jednak wypróbować korzystanie z platformy bezpłatnie przez 2 tygodnie. Klienci Play mogą zaś liczyć na promocję w planach abonamentowych, która zawiera również dostęp do Showmaksa na cały rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA