REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Han, Chewie i Lando na nowych plakatach do filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Premiera nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen coraz bliżej. Nic dziwnego, że Lucasfilm podgrzewa atmosferę prezentując nowe materiały promocyjne. Tym razem możemy się bliżej przyjrzeć głównym postaciom występującym w tej produkcji.

15.03.2018
12:45
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty
REKLAMA
REKLAMA

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie to już drugi film kinowy Lucasfilmu, który, choć korzysta z uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa, nie jest częścią tak zwanej gwiezdnowojennej sagi. Film ten już niedługo pojawi się w kinach, co oznacza, że wytwórnia intensyfikuje wydatki związane z jego promowaniem.

W Internecie pojawiły się nowe plakaty, które będą prawdopodobnie wkrótce rozwieszane w miastach, w których film będzie wyświetlany. To już ich druga wersja. Pierwsza… cóż, spotkała się z różnorakim odbiorem. Co prawda te zazwyczaj się podobały, pojawiły się jednak zarzuty, że ich projekt to plagiat pracy francuskiego fotografa, Hachima Bahousa.

Nowe plakaty do Han Solo: Gwiezdne wojny – historie nie zawierają spornych elementów.

Wygląd postaci znacząco się nie zmienił. To, co poprawiono, to oprawę tekstową, o którą toczył się spór. Nowe plakaty pozbawione są napisów, o które pretensje miał Bahous. Zamiast nich pojawiły się logotypy filmu oraz relatywnie proste podpisy postaci oraz aktorów, którzy ich grają.

W efekcie tak wygląda wersja z Hanem Solo:

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty class="wp-image-143187"

Tak prezentuje się wersja z Lando Calrissianem:

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty class="wp-image-143190"

Tu uśmiecha się Qi’ra, nowa postać:

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty class="wp-image-143196"

Tu z kolei ulubieniec wszystkich, czyli Chewbacca:

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty class="wp-image-143199"

I na koniec, drużyna w komplecie:

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty class="wp-image-143202"
REKLAMA

Oczekiwania są bardzo duże. Han Solo to postać, która zapewniła Harrisonowi Fordowi światową sławę. Całkiem zasłużenie, początkujący wówczas aktor w genialny sposób uchwycił niepokorny charakter swojej postaci. Niektórzy uważają wręcz, że w sposób niepodrabialny. Na młodym Aldenie Ehrenreichu ciąży niemała presja, a wielu wątpi, czy sobie poradził z wyznaczonym mu zadaniem.

Nie mamy wyjścia, jak pójść i obejrzeć film, by się o tym przekonać. A ten pojawi się w polskich kinach już 25 maja tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA