REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowe wieści o spin-offie "Gwiezdnych wojen" poświęconym Hanowi Solo

O siódmej odsłonie "Gwiezdnych wojen" - "Przebudzeniu Mocy" - wiemy coraz więcej, a mimo to zbliżająca się wielkimi krokami premierami wciąż skrywa wiele tajemnic. Tymczasem cały czas trwają prace nad trzema spin-offami "Gwiezdnej sagi", na temat których cały czas wiadomo bardzo niewiele. Kathleen Kennedy z Lucasfilm ujawniła nieco szczegółów dotyczących filmu, którego głównym bohaterem będzie Han Solo.

14.08.2015
10:23
Nowe wieści o spin-offie "Gwiezdnych wojen" poświęconym Hanowi Solo
REKLAMA
REKLAMA

Nie jest tego wiele, ale przy dotychczasowym tempie dawkowania informacji - to już coś. Wieści na temat spin-offów "Gwiezdnych wojen" spływają do nas rzadko i raczej trudno nazwać je wyczerpującymi, ale odległe daty ich premiery - pierwszy z nich wejdzie na ekrany kin dopiero pod koniec 2016 roku, drugi - w 2018, trzeci w 2020 - sprawiają, że jest to w pełni zrozumiałe.

han solo

Pierwszy spin-off, zatytułowany "Rogue One", poświęcony będzie grupie Rebeliantów, podejmujących się ryzykownej misji wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci. Drugi, za którego reżyserię odpowiedzialni będą Phil Lord i Chris Miller, twórcy "LEGO PRZYGODA", opowiadać ma o losach Hana Solo. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w filmie bohater ten będzie dość młody - ma być nastolatkiem lub dwudziestolatkiem. Widowisko ma między innym przedstawiać wydarzenia, który ukształtowały Hana takiego, jakim znamy go z oryginalnej trylogii "Gwiezdnych wojen". Istnieje szansa, że w spin-offie zobaczymy kilka postaci, które są nam już dobrze znane - Chewbaccę, Lando, Jabbę, a nawet Greedo.

REKLAMA
han solo star wars 2

Han Solo w "Nowej Nadziei" ma trzydzieści kilka lat. Odmłodzenie go o przynajmniej dekadę w spin-offie daje nadzieje na to, że poznamy sporo zdarzeń z jego przeszłości, o których nie mamy pojęcia lub które póki co są bardzo mgliste. To jedna z najlepszych postaci całej "Gwiezdnej sagi" i w całości mu poświęcony film to strzał w dziesiątkę. Pytanie tylko, czy Han Solo grany przez kogokolwiek innego niż Harrisona Forda to nadal Han Solo, którego pokochaliśmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA