REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Początek wielkiej przyjaźni. Nowy spot filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Lucasfilm opublikował nowy spot reklamujący film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Krótki materiał skupia się przede wszystkim na docinkach pomiędzy tytułowym bohaterem a jego nowo poznanym kompanem, Chewbaccą.

16.04.2018
9:15
Han Solo i Chewbacca spot
REKLAMA
REKLAMA

To z pewnością jeden z najgłośniejszych tytułów tego roku. Czeka nas kolejny powrót do odległej galaktyki, jednak tym razem na ekranie nie zobaczymy żadnego Skywalkera, a młodego Hana Solo. Film Rona Howarda trafi do kin już za kilka tygodni, o czym wytwórnia nie daje nam zapomnieć nawet na chwilę. W zeszłym tygodniu pojawił się oficjalny kinowy zwiastun produkcji.

Teraz w sieci można obejrzeć najnowszy spot reklamujący Hana Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Materiał zawiera kilka scen znanych już z poprzednich materiałów, takich jak choćby napad na pociąg. W wideo widzimy jednak również parę premierowych fragmentów. Należą do nich przede wszystkim rozmowy Hana i Chewbacci, od których zaczęła się ich przyjaźń. Na początku jest dość niewinnie; Solo pyta wookiego, jak ten ma na imię.

Han Solo i Chewbacca spot class="wp-image-153891"

Potem przychodzi już czas na narzekanie i wzajemne docinki. Han oskarża Chewiego, że według niego wszystko jest złym pomysłem. Następnie młody przemytnik gra w sabak, a jego kompan nie jest zachwycony widokiem posiadanych przez niego kart. Można się spodziewać, że podobnych scen będzie w filmie jeszcze więcej.

Choć w filmie nie zabraknie znanych aktorów, to tę dwójkę zagra mniej znana para.

REKLAMA

W Solo wcieli się Alden Ehrenreich (Ave, Cezar!), a w Chewbaccę Joonas Suotamo, który grał tę postać także w Ostatnim Jedi. Ponadto na ekranie zobaczymy znaną z Gry o tron Emilię Clarke, gwiazdę Atlanty Donalda Glovera (vel Childish Gambino) i Marty’ego Harta z Detektywa, czyli Woody’ego Harrelsona. W obsadzie znaleźli się także Paul Bettany i Jon Favreau (odpowiednio Vision i Happy z MCU) czy znana jako Maeve z Westworld Thandie Newton.

Film trafi do kin 25 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA