REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Billie Eilish jeszcze nie była tak szczęśliwa. Artystka zapowiada album „Happier Than Ever”

Już niedługo światło dzienne ujrzy nowy singiel Billie Eilish. Niedługo po tej informacji artystka dała swoim fanom znać, że do serwisów cyfrowych i na nośniki fizyczne zmierza jej nowy, wyczekiwany od dawna album.

27.04.2021
20:42
billie eilish happier than ever nowy album
REKLAMA

Pomimo młodego wieku Billie Eilish może pochwalić się sukcesami, o jakich jej starsi koledzy i koleżanki po fachu mogą jedynie pomarzyć. Potwierdzają to nie tylko liczne zdobyte przez nią nagrody (najmłodsza artystka, która otrzymała Grammy w najważniejszych kategoriach), ale również chociażby, że zaśpiewała piosenkę do najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda „Nie czas umierać”. Niedawno mogliśmy zajrzeć do jej intymnego świata za sprawą dokumentu dostępnego na Apple TV+ „Billie Eilish: Świat lekko zamglony”.

REKLAMA

I chociaż fani artystki nie mogą narzekać na nudę, wszyscy ciągle zadają sobie pytanie: kiedy kolejny album studyjny? Od czasu debiutanckiego „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” minęły już ponad dwa lata. Dzisiaj Billie Eilish zapowiedziała, że niedługo pojawi się jej nowy singiel. Premierę „Happier Than Ever” zaplanowano na najbliższy czwartek 29 kwietnia 2021 roku.

„Happier Than Ever” – nowy album Billie Eilish pojawi się w lipcu

Jak się okazało niedługo później to nie jedyna niespodzianka, jaką artystka przygotowała dla swoich fanów. W swoich mediach społecznościowych poinformowała, że w najbliższym czasie pojawi jej nowy album zatytułowany tak jak nadchodzący singiel. W poście na Instagramie czytamy:

Mój nowy album „Happier Than Ever” zadebiutuje 30 lipca! To moja ulubiona rzecz, jako kiedykolwiek stworzyłam, więc jestem podekscytowana, zdenerwowana i nie mogę się doczekać kiedy ją usłyszycie. Nie mogę nawet tego opisać. Nigdy nie czułam tyle miłośc do projektu, co w tym wypadku.

REKLAMA

„Happier Than Ever” pojawi się już 30 lipca tego roku i będzie dostępny zarówno w serwisach cyfrowych, jak i na nośnikach fizycznych (np. CD). Tak samo jak w przypadku studyjnego debiut za wszystkie piosenki odpowiadają Billie Eilish i jej brat. Powstawały one bez udziału innych songwriterów czy producentów.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA