REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Harley Quinn spotkamy jeszcze w niejednym filmie DC. Co dalej z dziewczyną Jokera?

Warner Bros. nie zapomina o następnych projektach z uniwersum DC. Choć na swoją premierę czekają trzy kolejne filmy z serii, to wytwórnia już myśli o następnych projektach. Poznaliśmy nowe szczegóły odnośnie kolejnych produkcji z Harley Quinn.

25.09.2018
11:09
Harley Quinn filmy DC
REKLAMA
REKLAMA

Legion samobójców, lekko mówiąc, nie porwał widzów ani krytyków. Niemal każdy aspekt filmu doczekał się krytyki. Jako najjaśniejszy punkt widowiska wskazywano Margot Robbie, która wcieliła się w Harley Quinn. Warner Bros. zdaje się o tym wiedzieć, dlatego stawia na kolejne projekty z tą postacią.

Poznaliśmy nowe szczegóły filmu Joker vs Harley Quinn.

Według portalu ScreenRant.com scenariusz do tej produkcji został już ukończony. Odpowiedzialni za niego Glenn Ficarra i John Requa (Kocha, lubi, szanuje) wydają się mieć w zanadrzu kilka niecodziennych pomysłów odnośnie relacji pomiędzy Księciem Zbrodni a dr Quinzel. W ich związku pojawiają się problemy, więc Harley chce skorzystać z pomocy terapeuty. Decyduje się więc na… porwanie Doktora Phila, znanego amerykańskiego psychologa i osobowości telewizyjnej.

Harley Quinn filmy DC class="wp-image-204814"

Śmiało możemy zatem oczekiwać, że Joker vs Harley Quinn będzie szaloną komedią z dużą dozą psychodelii. Margot Robbie na ekranie partnerować będzie rzecz jasna Jared Leto, którego także oglądaliśmy w Legionie samobójców. Nie wiadomo jednak, kiedy ruszą prace na planie filmu ani kiedy możemy spodziewać się go w kinach.

Wiemy za to, że Harley Quinn powróci na ekrany 7 lutego 2020 roku.

Na wtedy bowiem zaplanowano premierę niezatytułowanego jeszcze filmu, znanego na razie jako Birds of Prey. Produkcja przedstawi losy kobiecych postaci znanych z komiksów DC. Grupie przewodzić będzie grana przez Margot Robbie Quinn. Oprócz niej na ekranie zobaczymy Black Canary, do roli której rozważane są Gugu Mbatha-Raw, Jurnee Smolett-Bell i Janelle Monae, a także Huntress, którą może zagrać Cristina Millioti, Mary Elizabeth WInstead albo Margaret Qualley. W fabule pojawi się także Cassandra Cain, którą zagrać ma aktorka azjatyckiego pochodzenia, oraz Renee Montoya, przy której obsadzeniu pod uwagę brane są Roberta Colindrez i Justina Machado. Reżyserię powierzono Cathy Yan, a scenariusz przygotowała Christina Hodson, która pracuje także nad Batgirl.

Harley Quinn filmy DC class="wp-image-204817"
REKLAMA

Harley Quinn może więc stać się jedną z najważniejszych postaci w uniwersum DC.

Pamiętajmy także, że Warner Bros. ma zamiar też nakręcić sequel Legionu samobójców. Do tego jednak daleka droga, bo najpierw trzeba ukończyć wspomniane projekty. A one i tak muszą swoje odczekać, wytwórnia na razie skupia się na Aquamanie, którego zobaczymy w grudniu, oraz filmach Shazam! i Wonder Woman 1984, które trafia do kin w 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA