REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

„Harry Potter i kamień filozoficzny” jako serial audio za darmo na Spotify

Już teraz możecie posłuchać pierwszego odcinka serialu audio na podstawie „Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego” po angielsku. Kolejne fragmenty będą pojawiać się za darmo na Spotify.

05.05.2020
17:45
harry potter spotify
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym miesiącu, a dokładnie 10 kwietnia 2020 roku, Harry Potter obchodził swoje dwudziestolecie w Polsce. Dokładnie dwie dekady wcześniej w naszym kraju została wydana pierwsza część książkowej serii J.K. Rowling „Harry Potter i kamień filozoficzny”. Popularność przygód młodego czarodzieja zdaje się nie słabnąć i poznają je kolejne pokolenia młodych czytelników.

Z okazji 20-lecia obecności w Polsce, na fanów Harry’ego Pottera czekało kilka atrakcji.

W maju pojawi się nowe, ekskluzywne wydanie książek J.K. Rowling, a już od marca można było oglądać w telewizji kolejne części ekranizacji przygód Harry’ego Pottera. Jakby tego było mało Audioteka udostępniła za darmo audiobooka „Harry Potter i kamień filozoficzny”. Wszyscy ci, którzy do 30 kwietnia przesłuchali go pewnie wielokrotnie, teraz będą mogli porównać jak polska wersja wypada na tle oryginalnej.

Wizarding World i J.K. Rowling zapowiedzieli dodatek do kolekcji „Harry Potter At Home”, której celem jest przybliżenie świata magii wszystkim, którzy spędzają czas w domu. Co tydzień na Spotify, Spotify Kids i stronie harrypotterathome.com będą publikowane kolejne rozdziały pierwszej części przygód młodego czarodzieja w języku angielskim.

„Harry Potter i kamień filozoficzny” po angielsku za darmo.

Fragmentów książki będzie można posłuchać za darmo w serwisie Spotify na całym świecie. Filmy prezentujące proces ich nagrywania będą natomiast pojawiać się na stronie „Harry Potter At Home”. Wśród gwiazd, które zgodziły się wziąć udział w akcji są David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, Claudia Kim, Eddie Redmayne, Noma Dumezweni. To m.in. ich głosy przeniosą słuchaczy w magiczny świat Harry’ego Pottera.

REKLAMA

Pierwszy rozdział „Harry’ego Pottera i kamienia filozoficznego” jest już dostępny we wspomnianych serwisach. „The Boy Who Lived” czyta Daniel Radcliffe, czyli odtwórca roli młodego czarodzieja w adaptacjach książek J.K. Rowling.

Rozdział pierwszy „The Boy Who Lived” już dostępny w serwisie Spotify.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA