REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Harry Potter dostanie nowy film. To może być ekranizacja „Przeklętego dziecka”

Tym razem to WarnerMedia roztoczyło odrobinę magii sugerując, że możemy otrzymać nowy projekt w świecie stworzonym przez J.K. Rowling.

05.03.2021
11:03
Harry Potter: nie jest wykluczone, że powstanie serial lub film
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jason Kilar, jedna z ważnych person w WarnerMedia, które dysponuje prawami do świata stworzonego przez brytyjską pisarkę, zasugerował, że plotki, które na początku roku pojawiły się w sieci, mogą być prawdziwe. Mówił on dla serwisu The Hollywood Reporter, że Harry Potter jest jedną z najbardziej ukochanych franczyz i że jest bardzo wdzięczny za to, że WarnerMedia mogą być partnerem Rowling. Dodał też, że jest w tym świecie jeszcze bardzo duży potencjał.

Ta drobna sugestia nie jest jednak jedynie rzuconą dla mediów informacją. Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że firma pracuje nad serialem w świecie stworzonym przez Brytyjkę, ale żadna z tych plotek nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Najgłośniej mówi się jednak o ekranizacji sztuki teatralnej „Harry Potter i przeklęte dziecko”.

 class="wp-image-71642"

Prawdę powiedziawszy ta możliwość wydaje mi się najbardziej prawdopodobna. To aż dziwne, że ta sztuka teatralna nie znalazła się jeszcze na ekranie. Gdybym miał spekulować (choć są to spekulacje szyte grubymi nićmi), to bardzo możliwy jest serial, w którym pojawiliby się dawni, ukochani bohaterowie, a my zobaczylibyśmy, co działo się już po zakończeniu serii książek, które przyniosły Rowling rozpoznawalność.

REKLAMA

Jedyny potencjalny problem leżałby tu w zatrudnieniu części aktorów, którzy portretowali znanych i lubianych bohaterów w filmowej adaptacji. Nie mam wątpliwości jednak, że przy odpowiednim budżecie udałoby się połączyć wszystkie te światy, podobnie, jak robi to Disney przy okazji MCU, gdzie serialowi bohaterowie wyciągnięci są z kinowych filmów, dając poczucie obcowania z jednym, bardzo złożonym światem.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA