REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Harry Styles znowu w centrum uwagi. Tym razem nie chodzi o muzykę, a o modelkę Victoria's Secret

Harry Styles to gwiazdor, który wzbudza emocje nie tylko ze względu na zawodowe dokonania, barwny ubiór ale również życie uczuciowe, które jest burzliwe. Aktora i piosenkarza łączono z wieloma kobietami, również modelkami Victoria's Secret. Teraz pojawiły się doniesienia, iż obiektem westchnień Stylesa jest piękna modelka VS: Candice Swanepoel.

22.05.2023
16:45
Harry Styles łączony z modelką VS
REKLAMA

W ostatnim czasie życie miłosne Harry'ego Stylesa było naprawdę bogate. Uczucie z koleżanką z filmowego planu - Olivią Wilde niestety nie przetrwało. Para rozstała się w listopadzie ubiegłego roku, natomiast od tamtego czasu gwiazdora łączono z kilkoma kobietami, m.in. Kendall Jenner czy Emily Rajatkowski.

REKLAMA

Harry Styles zakochany? Obiektem westchnień gwiazdora ma być piękna modelka Victoria's Secret.

Teraz zagraniczne serwisy donoszą na temat relacji Stylesa z piękną modelką, byłym Aniołkiem Victoria's Secret, Candice Swanepoel. Według "The Sun" relacja aktora i muzyka oraz modelki VS jest jeszcze bardzo świeża.

Styles jest jedną z największych światowych gwiazd muzyki, więc nic dziwnego, że supermodelki ustawiają się w kolejce, żeby się z nim umówić - czytamy w "The Sun".

Harry Styles ma słabość do modelek Victoria's Secret

Jak się okazuje, Harry ma słabość do modelek Victoria' s Secret. Według"The Sun" gwiazdor związany był z aż sześcioma pięknościami VS.

Harry ma długą historię z modelkami Victoria’s Secret, był związany z sześcioma z nich. Candice jest jedną z najpopularniejszych modelek Victoria’s Secret. Harry byłby szczęściarzem, gdyby ich relacja się rozwinęła - donosi "The Sun".

REKLAMA

Choć na razie nie ma żadnych zdjęć, pokazujących, że między tą dwójką jest coś na rzeczy, zagraniczne media podkreślają, że będą bacznie obserwować ich relację. Dodajmy, że przed laty Styles spotykał się z pięknymi modelkami VS, takimi jak m.in.  Cara Delevingne, Kendall Jenner, Nadine Leopold, Sara Sampaio, Camille Rowe oraz Georgia Fowler.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA