REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Harry Styles wypuścił nowy klip. Jest już teledysk do utworu „Golden”

Dziś Harry Styles pokazał teledysk do utworu Golden. Piosenka i klip promują najnowszy album brytyjskiego wokalisty pt. „Fine Line”.

26.10.2020
21:02
harry styles golden teledysk klip youtube
REKLAMA
REKLAMA

Kariera Harry'ego Stylesa zaczęła się od przygody z popularnym boysbandem One Direction. Ponad 10 lat po tym etapie kariery, brytyjski wokalista ma już na koncie dwie solowe płyty — „Harry Styles” z 2017 r. i krążek „Fine Line”, który ukazał się w 2019 roku. Dopiero dziś artysta opublikował teledysk do singla promującego album pt. Golden.

Od idola nastolatek do muzycznego objawienia

Harry Styles przez ostatnie lata całkowicie zerwał z łatką grzecznego chłopaka z boysbandu, wyrabiając sobie mocną pozycję showbusinessie. W 2016 r. zagrał w „Dunkierce” Christophera Nolana, a jego debiutancki album rozszedł się w ponadmilionowym nakładzie i był jednym z najlepiej sprzedających się krążków w 2017 roku.

Dużą popularnością cieszą się także single promujące album „Fine Line” — Lights Up, Adore You i wakacyjny przebój Watermelon Sugar. Czy Golden powtórzy ten sukces? Patrząc na teledysk, który w zaledwie 3 godziny od premiery zebrał prawie 2,5 mln wyświetleń na YouTube, jest to jak najbardziej prawdopodobne:

REKLAMAREKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA