REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Harry Styles nie wystąpi w Polsce w maju – koncert gwiazdy został przeniesiony. Zachowajcie już kupione bilety

Wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że żadna większa impreza kulturalna zaplanowana na maj i czerwiec nie odbędzie się w pierwotnym terminie. Firma Live Nation poinformowała właśnie o odwołaniu jednego z najbardziej wyczekiwanych w tym roku koncertów. Harry Styles nie pojawi się w Polsce w maju, ale jest też dobra wiadomość.

25.03.2020
10:12
harry styles koncert
REKLAMA
REKLAMA

Każdy kolejny tydzień przynosi nowe informacje o powiększaniu się kryzysu epidemiologicznego, a co za tym idzie zaostrzaniu rygoru dotychczasowej kwarantanny. W sytuacji, gdy zakazane zostało jakiekolwiek wyjście z domu pozbawione konkretnego celu, organizacja jakichkolwiek większych imprez czy koncertów nie ma żadnych szans powodzenia. Zdają sobie z tego muzyczne gwiazdy, które gromadnie wstrzymują, odwołują lub przekładają zaplanowane trasy koncertowe.

Swoje plany zmienił również Harry Styles. Brytyjski wokalista to prawdziwa gwiazda współczesnego popu i zarazem początkujący aktor mający za sobą debiut w filmie „Dunkierka” Christophera Nolana. Pierwsze muzyczne kroki stawiał w programie talent show „X-Factor”, gdzie wraz z czwórką innych artystów został połączony w jeden zespół nazwany potem One Direction. W ostatnich latach Styles kontynuuje głównie solową karierę i ma na swoich koncie już dwa własne albumy studyjne.

harry styles koncert class="wp-image-389380"

Harry Styles nie zagra 10 maja w Tauron Arenie w Krakowie. Jego koncert odbywający się w ramach trasy Love on Tour został przełożony na 25 lutego 2021 roku.

REKLAMA

O zmianie terminu występu Stylesa poinformowała firma Live Nation Polska na facebookowym profilu wydarzenia. Fani wokalisty z pewnością nie będą zadowoleni z takiego obrotu wydarzeń, ale w obecnej sytuacji tak naprawdę nie było innego wyjścia. Na szczęście posiadacze biletów nie będą musieli teraz z nich rezygnować i kupować na nowo na początku przyszłego roku. Live Nation poinformowało bowiem, że wszystkie zakupione wejściówki będą ważne również na lutowy koncert, który również zostanie zorganizowany w Krakowie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA