REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Harry Styles spotyka się ze znaną kanadyjską aktorką. Grała u boku Timothée Chalameta

Harry Styles na swoim koncie ma kilka medialnych związków. Jeszcze niedawno mówiło się, że jest zakochany w modelce Victoria' s Secret, Candice Swanepoel. Teraz zagraniczne media donoszą, że 29-letni gwiazdor spotyka się z aktorką znaną z m.in. filmu "Do ostatniej kości", Taylor Russell.

10.07.2023
12:56
Harry Styles zakochany
REKLAMA

Harry Styles podoba się kobietom. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Kochliwy gwiazdor ma na swoim koncie kilka medialnych związków. Piosenkarz i aktor spotykał się z m.in. Taylor Swift, Kendall Jenner, Camille Rowe. Głośno było też o związku Harry'ego z Olivią Wilde, która starsza była od gwiazdora o 10 lat. Para była ze sobą dwa lata i jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, rozstała się ze sobą w przyjaźni. Później mówiło się, że brytyjski gwiazdor randkuje z Emily Ratajowski oraz piękną modelką Victoria's Secret - Candice Swanepoel.

REKLAMA

Harry Styles zakochany w Taylor Russel? Zagrała w filmie "Do ostatniej kości".

Teraz zagraniczne media donoszą, że Styles jest zakochany, a jego wybranką serca jest kanadyjska aktorka, którą jeszcze niedawno widzowie mogli oglądać w filmie "Do ostatniej kości". Mowa o Taylor Russell. Aktorka zagrała też w takich filmach jak m.in. "Zagubieni w kosmosie" oraz "Przewrotny umysł".

REKLAMA

Para spędzała razem czas w Wiedniu i Barcelonie

Parę widziano niedawno na wspólnym spacerze po ulicach Wiednia, gdzie Harry grał koncert kilka dni temu. Z kolei sama aktorka zauważona została w strefie VIP podczas koncertu, co zapoczątkowało plotki na temat romansu pary. Niedawno portal DeuxMoi opublikował też doniesienia, jakoby Taylor i Harry spędzali też razem czas w Barcelonie, gdzie gwiazdor zagra koncert już 12 lipca. Przyłapani w Barcelonie – Harry Styles i Taylor Russell razem przy basenie. W miejscu był całkowity zakaz robienia zdjęć - czytamy na instagramowym show-biznesowym profilu Deux Moi. Na razie próżno jednak szukać zdjęć pary w sieci, choć zagraniczne media ekscytują się, że ich relacja to "coś poważnego".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA