REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Może to boomerskie, ale musiałam sprawdzić, dlaczego fani Harry’ego Stylesa tak bardzo go kochają

Harry Styles już 2 lipca zagra koncert na warszawskim Stadionie Narodowym. Z pewnością będzie to ogromne wydarzenie, które przyciągnie tłumy fanów oraz fanek brytyjskiego gwiazdora. Młode fanki Harry'ego na trzy dni przed koncertem koczują pod stadionem, aby w niedzielę mieć jak najlepsze miejsce na koncercie Stylesa. Na jednej z faceboowych grup pojawiły się nawet instrukcje ustawiania się w kolejkę do wejścia na koncert. Choć absolutnie nie jestem w grupie docelowej fanek Stylesa, na to całe szaleństwo wokół gwiazdora patrzę z pewnym niedowierzaniem, ale też zaciekawieniem oraz pewną czułością.

30.06.2023
17:18
Harry Styles wystąpi 2 lipca na Stadionie Narodowym
REKLAMA

Wielkie koncerty opanowały Polskę. Dopiero co wielkie dwudniowe show dała Beyonce, występując na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, z kolei już 2 lipca koncert zagra Harry Styles. Brytyjski piosenkarz, autor tekstów, model oraz aktor wystąpi przed polską publicznością. I choć wiadomo, jak to z dźwiękiem na Narodowym jest; akustyka jest fatalna, nie zraża to młode fanki Stylesa, które go absolutnie uwielbiają i zajmują sobie miejsce w kolejce na trzy dni przed koncertem.

REKLAMA

Fanki Harry'ego na trzy dni przed koncertem zajmują kolejkę. Harry Styles to idol młodych.

Przyznam szczerze, że z pewnym rozbawieniem czytam informacje, które pojawiają się w sieci, iż młode dziewczęta na trzy dni przed show, okupują Stadion Narodowy. W czwartek na jednej z Faceookowych grup pojawiły się zdjęcia dokumentujące kolejkę młodziutkich fanów Harry'ego, natomiast na drzewach niedaleko parkingu rozwieszono instrukcje ustawiania się w kolejkę do wejścia na show Stylesa. Z koncertowych informacji fanów wynika, że nie trzeba być na miejscu przez 72 godziny. Można stawić się na miejscu trzy razy dziennie, w tym bardzo, ale to bardzo wczesnym rankiem, bo już od 4.00 nad ranem.

Obecność obowiązkowa w godzinach: 04:00, 12:00, 21:00. Dwukrotna nieobecność skutkuje utratą miejsca w kolejce. Na jedną osobę przypada maksymalnie jeden dodatkowy numerek (pod warunkiem że dodatkowa osoba przyjdzie do GODZINY). Całkowity zakaz spożywania alkoholu. Dbamy o czystość. Miłego kolejkowania - piszą młodzi wielbiciele brytyjskiego gwiazdora.

Przyznam szczerze, że kompletnie nie miałam pojęcia, jak wielki jest fenomen Harry'ego Stylesa, dopóki nie porozmawiałam z osobą 20+ natomiast informacje o formowaniu się kolejki na trzy dni przed koncertem, utwierdziły mnie w przekonaniu, że Harry jest dla młodych wielkim idolem, kimś "it", "hot", osobą, którą po prostu trzeba zobaczyć na żywo. Z moich obserwacji wynika, że jego fani są w grupie wiekowej mniej więcej 17-28 lat, czyli bardzo młode osoby, które aby dostać się na koncert Harry'ego nie zraża ani stanie w ogromnej kolejce, ani też wysoka cena. Uczestnictwo na koncercie Harry'ego to wydatek rzędu od 495 złotych ( tych biletów już dawno nie ma) do aż 1320 złotych.

Harry Styles

Każde pokolenie ma swojego idola

Szał wokół Stylesa obserwuje z pewnym niedowierzaniem, lecz i również z ciekawością czy pewną czułością i rozrzewieniem. Bo pamiętam przecież, jak wiele lat temu, gdy ja byłam bardzo młoda, rynkiem muzycznym trzęsły takie gwiazdy jak Backstreet Boys, Spice Girls, N Cync czy Enrique Iglesias.

Pamiętam, jak bardzo zazdrościłam moim rówieśniczkom, które mogły być na koncercie Enrique. To było coś. Dlatego cały ten boom na Harry'ego budzi pewną nostalgię we mnie, mimo że w moich oczach Styles jest miłym, przystojnym chłopakiem, który owszem ma świetny styl, ale muzycznie kompletnie nie jest w moim klimacie. I nie musi, bo w końcu nie może narzekać przecież na morze fanek na całym świecie, również i w Polsce.

REKLAMA

Zresztą Harry to facet, który na przestrzeni lat przeszedł ogromną metamorfozę. Zaczynał w talent show "X Factor", był członkiem uwielbianego boys bandu One Direction, natomiast od kilku dobrych lat robi solową karierę, stając się z roku na rok coraz dojrzalszym artystą z wieloma sukcesami na koncie. do tego świetnie wygląda, podoba się kobietom i potrafi zrobić mega show na scenie. Docenili to zresztą spece od muzyki, przyznając mu zacne nagrody.

Styles jest laureatem nagrody Grammy, czterech Brit Awards i czterech MTV Video Music Awards. Do tego ma "to coś", co sprawia, że jest tak bardzo uwielbiany przez młodą publiczność. Dlatego nie mam wątpliwości, że niedzielny koncert będzie istnym show, Harry porwie tłumy, młode dziewczyny będą przeszczęśliwe. A ja na pewno z zaciekawieniem podejrzę ten młodzieńczy boom w instagramowych i twitterowych relacjach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA