REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Hawkeye kolejnym bohaterem "Captain America: Civil War"

W obsadzie "Captain America: Civil War" tłoczno zrobiło się już jakiś czas temu, co jednak wcale nie przeszkadza Marvelowi w rekrutowaniu kolejnych aktorów, oczywiście ku uciesze fanów. Należący do The Walt Disney Company największy producent komiksów na świecie potwierdził, że w trzeciej części filmu poświęconego Kapitanowi Ameryce pojawi się Hawkeye - Sokole Oko.

09.03.2015
9:25
Hawkeye kolejnym bohaterem "Captain America: Civil War"
REKLAMA
REKLAMA

W Hawkeye'a po raz kolejny wcieli się Jeremy Renner. Postać ta wystąpiła dotychczas w jednym filmie z uniwersum Marvela - pierwszej części "Avengers", wiadomo jednak, że będziemy mogli ją zobaczyć także w drugiej, zatytułowanej "Czas Ultrona". Hawkey to pseudonim Clinta Bartona, ex-agenta S.H.I.E.L.D., nie posiadającego żadnej super mocy, za to będącego najlepiej wyszkolonym w korzystaniu z łuku człowiekiem na Ziemi.

captain america civil war

"Captain America: Civil War" opowiadać będzie o konflikcie miedzy superbohaterami, których podzieliła kontrowersyjna ustawa amerykańskiego kongresu - Superhuman Registration Act - na mocy której wszyscy posiadający jakiekolwiek nadludzkie zdolności muszą się zarejestrować w specjalnym programie, odtajniając swoje dane osobowe. Jej zwolennikiem i osobą odpowiedzialną za jej wdrożenie jest Tony Stark a.k.a. Iron Man (Robert Downey Jr.), zaś po drugiej stronie barykady stanie Kapitan Ameryka (Chris Evans), zdaniem którego zagraża ona prawom człowieka i wolności osobistej.

civil war captain america 3
REKLAMA

Poza tą dwójką i Hawkeyem, w wojnie domowej udział wezmą także między innymi Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), Czarna Pantera (Czarna Pantera), Falcon (Anthony Mackie), czy znany z "Zimowego żołnierza" Bucky Barnes (Sebastian Stan). Cały czas prawdopodobne jest także pojawienie się Spider-Mana.

"Captain America: Civil War" trafi do kin w 2016 roku. Jego reżyserami są bracia Joe i Anthony Russo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA