REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Dzieje się

Witajcie na Hayu. Na tej platformie obejrzycie ulubione, żenujące reality show

Dzisiaj zawitał do polski nowy serwis streamingowy. Hayu to platforma, na której znajdziecie różnorakie programy spod znaku reality shows. Tak, jest tam 20 sezonów „Z kamerą wśród Kardashianów” i „The Real Housewives of...” czegokolwiek zechcecie. 

18.02.2021
18:16
hayu reality show polska
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Włodarze Quibi boleśnie przekonali się, że na rynku VOD nie ma miejsca na nowych graczy. Po kilku miesiącach i nawet paru interesujących premierach musieli zwinąć interes, bo serwis dostępny jedynie na mobile'u nie cieszył się taką popularnością, na jaką liczyli. Mniejsze podmioty mają niskie szanse w starciu z gigantami pokroju Netfliks, HBO GO czy Disney Plus. Na wejście tej ostatniej do Polski wciąż czekamy, być może nastąpi to nawet jeszcze w tym roku. „The Mandalorian” na razie więc legalnie nie obejrzymy, ale za to możemy się pocieszyć kupując subskrypcję Kardashianów... Tfu, platformy Hayu.

Nie oszukujmy się. Każdy z nas ma jakieś guilty pleasures pod postacią odmóżdżających reality shows. Możemy chwalić się, ile to razy nie obejrzeliśmy „Wiedźmina” czy „Irlandczyka”, ale na jakimś etapie życia odpaliliśmy Netfliksa, aby zobaczyć odcinek „Z kamerą wśród Kardashianów” czy „Too Hot To Handle”. Być może nawet część z nas założyła fake'owe konta lub profile, aby znajomi czy rodzina nie dowiedzieli się o tych naszych słabościach. Teraz już nie trzeba tego robić, możemy odetchnąć z ulgą.

Na naszych najniższych instynktach i miłości do podglądania życia innych żeruje platforma od NBCUniversal.

Firma uruchomiła Hayu w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii w 2016 roku, teraz w pięciolecie jej istnienia, właśnie dzisiaj platforma pojawiła w 11 kolejnych europejskich krajach, w tym także w Polsce. Osoby, które zdecydują się wykupić subskrypcję zyskają nieograniczony dostęp do potężnej biblioteki różnego rodzaju reality shows. W tym do 20 sezonów wspomnianego „Z kamerą wśród Kardashianów” czy wielu serii „The Real Housewives of...”.

REKLAMA

Programy na Hayu podzielone są na różne kategorie. Dlatego znajdziecie tam reality shows spod znaku mody, muzyki, sław, domu i projektowania, gotowania, czy cielesnych modyfikacji. Możecie więc zobaczyć chociażby jak czwórka kobiet zamienia się w mężczyzn, aby przekonać się na własnej skórze jak wygląda świat z perspektywy „płci brzydkiej”. Oj tak, na platformie nie brakuje programów absurdalnych i zabawnych.

Co jednak najlepsze, dostęp do serwisu nie kosztuje milionów monet. Żeby obejrzeć takie „WAGS” (domyślacie się chyba o czym to) wystarczy 19,99 zł miesięcznie (pierwszy tydzień jest darmowy). Nie pozostaje więc nic innego jak wykupić subskrypcję i dowiedzieć się jak żyją sławni i bogaci, albo popatrzeć jak nieznani i biedni przekraczają granice własnej wytrzymałości, aby wygrać jakąś pieniężną nagrodę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA