REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Aplikacja HBO GO na iOS dostała ważną aktualizację. Nareszcie będziecie mogli oglądać filmy i seriale offline

Aplikacja HBO GO na smartfony z Androidem przeszła rok temu bardzo poważną aktualizację, która umożliwiła użytkownikom pobieranie produkcji na urządzenie i oglądanie ich offline. Nowa funkcja nie trafiła jednak do posiadaczy iPhone'ów, którzy na coś podobnego musieli poczekać do dzisiaj.

23.09.2020
11:11
hbo go ios
REKLAMA
REKLAMA

HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych w Polsce, dzięki któremu widzowie mogą w dowolnej chwili oglądać tak hitowe tytuły jak „Gra o tron”, „Wielkie kłamstewka” czy „Czarnobyl”. Aplikacje platformy na Androida i iOS przeważnie nie mogą jednak liczyć na równie częste i poważne aktualizacje, co produkty niektórych konkurentów. Dlatego każda większa zmiana budzi spory entuzjazm i zainteresowanie użytkowników.

Niemal dokładnie rok temu otwierać metaforyczne szampany mogli posiadacze apki HBO GO na Androida. Firma udostępniła im bowiem tryb oglądania offline. Wystarczyło zawczasu pobrać wybrany film lub odcinek serialu i uruchomić go do 30 dni po ściągnięciu na smartfona. Nowa funkcja nie została niestety w takim okresie dołączona do urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Wielu posiadaczy iPhone'ów nadal musiało więc ograniczać się do oglądania online.

Na szczęście nowa aktualizacja aplikacji HBO GO na iOS otwiera możliwość pobierania i oglądania offline.

hbo go ios class="wp-image-445111"
Foto: Źródło własne
hbo go ios class="wp-image-445117"
Foto: Źródło własne

Aktualizacja zaczęła się pojawiać na pierwszych urządzeniach w nocy z 22 na 23 września. Nie wszyscy użytkownicy już ją dostali, ale liczba osób donoszących o trybie offline jednoznacznie wskazuje, że nie mamy do czynienia tylko z testowaniem tej funkcji. Według informacji podawanych na HBO GO Help Center urządzenia z Androidem mogą pobierać aż do 25 treści. Zapewne w przypadku iPhone'ów oraz iPadów będzie podobnie.

Od momentu uruchomienia seansu wybranego odcinka lub filmu każdy użytkownik będzie mieć 48 godzin na jego obejrzenie. Po tym czasie pobrana treść jest kasowana. Choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponownie ściągnąć ją na smartfona. Materiały wideo po pobraniu są dostępne bez konieczności uruchamiania połączenia internetowego na liście dostępnej do sprawdzenia po kliknięciu w ikonę znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA