REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jak skorzystać z promocji HBO Max "na zawsze"? Jak założyć konto w serwisie? Sprawdzamy

Żegnamy HBO GO i witamy HBO Max! Nowa usługa nareszcie trafiła do Polski, a wielu obecnych i przyszłych użytkowników zastanawia się, jak może skorzystać z promocji "na zawsze" lub jak w ogóle założyć konto w serwisie. Śpieszymy z pomocą - poniżej wszystkiego się dowiecie.

08.03.2022
11:19
hbo go max polska jak założyć konto promocja kiedy
REKLAMA

HBO Max nareszcie w Polsce! Z okazji oficjalnej premiery serwisu w naszym kraju postanowiliśmy przybliżyć wszystkie najistotniejsze aspekty dotyczące założenia konta i skorzystania ze świetnej, korzystnej promocji.

Biblioteka nie robi jeszcze tak dużego wrażenia, jakiego niektórzy z was mogli oczekiwać - póki co jest dość skromnie, ale, jak wiemy, w kolejnych dniach i tygodniach oferta platformy będzie się stopniowo poszerzać. Już teraz możemy znaleźć w niej kinowe hity ostatnich miesięcy, takie jak "Diuna" czy "Matrix Zmartwychwstania".

REKLAMA
HBO Max

HBO Max: jak założyć konto w serwisie?

Jeśli posiadaliście wcześniej konto w aplikacji HBO GO - nie musicie nic robić, po prostu pobierzcie aplikację HBO Max na telewizor lub odpalcie ten link i zalogujcie się za pomocą swoich starych danych (loginu i hasła). To wystarczy, by nowa biblioteka tytułów stanęła przed wami otworem.

Osoby, które dotychczas w ogóle nie korzystały z HBO GO, muszą wejść na stronę usługi i tradycyjnym sposobem (mail, hasło) się zarejestrować. Uwaga: lepiej zrobić to szybciej, niż później - czyli do końca tego miesiąca. Dlaczego?

REKLAMA

HBO Max - promocja: jak skorzystać?

Specjalna promocja "na zawsze" (a raczej: do momentu, w którym nie cofniecie subskrypcji) obejmie każdego z dotychczasowych użytkowników usługi HBO GO oraz każdego, kto zarejestruje się na HBO Max do końca marca 2022 roku! I właśnie dlatego warto się pośpieszyć.

Rejestracja do końca tego miesiąca zagwarantuje rabat -33 proc. - comiesięcznie płacony abonament wyniesie wówczas 19,99 zł. Każdy, kto założy konto w kwietniu i później (lub cofnie subskrypcję, by później ją wznowić), będzie płacić pełną kwotę - docelowa cena HBO Max to 29,99 zł miesięcznie.

HBO Max możemy oglądać na trzech urządzeniach jednocześnie (serwis umożliwia też utworzenie pięciu różnych profili). Użytkownicy korzystający z usługi na urządzeniach mobilnych mają możliwość pobrania interesujących ich tytułów i obejrzenie danego filmu lub serialu bez dostępu do Internetu. Pamiętajmy też, że tytuły, które znajdują się w ofercie HBO Max, wciąż będzie można obejrzeć, mając wykupiony odpowiedni pakiet w Playerze lub Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA