REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO GO zmienia się w HBO Max. Wszystko, co musicie wiedzieć o nowej usłudze

HBO GO zmienia się w HBO Max. Premiera nowej platformy streamingowej już dzisiaj. W jej ofercie już znajduje się mnóstwo interesujących filmów i seriali, a będzie ich jeszcze więcej. Zgodnie z polityką usługodawcy chociażby wielkie kinowe hity będą się na niej pojawiać dosłownie chwilę po premierze. Dlatego nowego "Batmana" obejrzymy za jej pośrednictwem 19 kwietnia. Jak uzyskać dostęp do tych wszystkich treści? Ile kosztuje miesiąc subskrypcji?

08.03.2022
6:06
hbo max cena co oglądać hbo go
REKLAMA

To już dziś. 8 marca - dokładnie w Dzień Kobiet 2022 roku, dzieje się to, na co wszyscy od dawna czekaliśmy. Oto HBO GO zmienia się w HBO Max. Uzasadnione więc wydają się pytania czym nowa usługa będzie się różniła od swojej starszej wersji? Jak uzyskać do niej dostęp? Ile kosztuje subskrypcja? A, co chyba najważniejsze, jakie filmy i seriale możemy na niej oglądać?

REKLAMA

HBO Max - co z HBO GO?

Z dniem dzisiejszym HBO GO znika z naszego życia, zmieniając się w HBO Max. Jeśli byliście subskrybentami poprzedniej wersji usługi od Warner Media nie musicie nic robi. Wasze konto HBO GO zostaje automatycznie przeniesione do HBO Max.

Jeśli z HBO GO korzystaliście na urządzeniach mobilnych i telewizorze musicie zainstalować na nich nową aplikację. Zalogujecie się do niej tymi samymi danymi.

Treści HBO GO były dotychczas dostępne również za pośrednictwem zewnętrznych dostawców. To się nie zmieni. Tytuły, które znajdują się w ofercie HBO Max, wciąż będzie można obejrzeć, mając wykupiony odpowiedni pakiet w Playerze lub Canal+.

Jeśli dotychczas oglądaliście treści HBO GO za pośrednictwem zewnętrznych dostawców, poszczególni operatorzy powinni już się z wami skontaktować i przekazać wszelkie szczegóły dotyczące dostępu do filmów i seriali HBO Max.

HBO Max - jak uzyskać dostęp i ile kosztuje?

Osoby, które do tej pory nie korzystały w ogóle z HBO GO, być może zainteresują się ofertą HBO Max. Założenie konta w serwisie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę usługi i zarejestrować się w serwisie. Z decyzją o wykupieniu abonamentu nie ma jednak co zwlekać w nieskończoność.

Docelowa cena HBO Max to 29,99 zł miesięcznie. Jeśli jednak zdecydujecie się zarejestrować w serwisie do końca marca, wyniesie ona 33 proc. mniej. W takim wypadku z konta będzie wam co miesiąc pobierana kwota w wysokości 19,99 zł.

HBO Max - co oglądać?

HBO Max wzbudza niemałe emocje wśród miłośników X muzy, bo jego oferta bogata jest w filmy i seriale. Jeśli chodzi o produkcje pełnometrażowe to wszystkie potencjalne hity kinowe od Warner Bros. trafią na platformę już 45 dni po swojej premierze na wielkim ekranie. Tym samym święcącego aktualnie box office'owe triumfy "Batmana" zobaczymy na niej 19 kwietnia. Na starcie usługi otrzymujemy natomiast dostęp m.in. do:

  • Diuna
  • Matrix Zmartwychwstania
  • Kosmiczny mecz: Nowa era

W ofercie HBO Max już na samym starcie platformy znajdzie się również coś dla miłośników seriali. Swoją premierę w serwisie ma dzisiaj bowiem "Lakers: Dynastia zwycięzców", "Stworzona do miłości" czy "Pretty Little Liars: The Perfectionists". Tytułów do oglądania nie zabraknie, a to przecież dopiero wierzchołek góry lodowej.

Jeszcze w tym roku na HBO Max ma pojawić się mnóstwo interesujących filmów i seriali. Na platformie zobaczymy bowiem m.in. wyczekiwany prequel "Gry o tron", czyli "Ród smoka", "Batgirl", "Evil Dead Rise" czy "Nasza bandera znaczy śmierć".

HBO Max w Polsce - premiera

W ofercie HBO Max znajdują się tytuły takich marek jak HBO, DC, Cartoon Network, Warner Bros. czy Adult Swim. Oznacza to, że w bibliotece usługi każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

HBO Max - jak korzystać z oferty serwisu?

Subskrypcja HBO Max pozwala oglądać treści serwisu na trzech urządzeniach jednocześnie, ale profili można utworzyć aż pięć. Tak jak w przypadku HBO GO użytkownicy korzystający z usługi na urządzeniach mobilnych mają możliwość pobrania interesujących ich tytułów i obejrzenie danego filmu lub serialu bez dostępu do internetu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA