REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Chciałeś obejrzeć film lub serial na HBO GO i nie możesz? Spokojnie, to tylko awaria

Jeśli właśnie zamierzaliście nadrobić zaległości na HBO GO i obejrzeć na przykład nowe odcinki „Wielkich kłamstewek” czy „Euforii”, które pojawiły się w ten poniedziałek, musicie się wstrzymać. Serwis ma awarię, a problemy zgłaszają użytkownicy platformy z całej Polski.

26.06.2019
22:45
HBO GO nie działa - awaria serwisu w całej Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Wielu widzów, którzy korzystają z usługi HBO GO, narzeka na jej awaryjność. Rzeczywiście, serwis, zarówno w wersji na desktop jak i w wersji mobilnej, ma problemy np. z odtwarzaniem danych odcinków produkcji czy pojawianiem się epizodów seriali w innym czasie u różnych użytkowników. Czasem zdarza się i tak, że dany tytuł nie chce odtworzyć się w wersji na przeglądarki, a w aplikacji już działa. To nierzadko sprawia, że techniczne problemy serwisu kładą się cieniem na same pozycje w ofercie streamingowej, które są wysokiej jakości, a takie seriale jak „Czarnobyl” czy wspomniane już „Wielkie kłamstewka” są na to doskonałymi dowodami.

HBO GO nie działa. Awarie w całej Polsce.

hbo go nie działa class="wp-image-298991"
Screen ze strony downdetector.pl

Teraz jednak awaria dotknęła zarówno desktopową wersję serwisu jak i aplikację na urządzenia mobilne.

Strona serwisu co prawda uruchamia się, jednak nie pokazują się nam niektóre miniatury produkcji. Przy próbie włączenia jakiegokolwiek filmu czy serialu dostajemy komunikat o błędzie.

hbo go nie działa polska class="wp-image-298994"
Screen ze strony hbogo.pl

Jeśli chodzi o aplikację na urządzenia mobilne, w ogóle nie da się jej uruchomić. Przy próbie włączenia pojawia się nieustannie komunikat o niemożliwości nawiązania połączenia.

hbo go aplikacja nie dziala class="wp-image-299006"
Screen z aplikacji HBO GO

Awarię HBO GO, a także innych serwisów, jeśli takie by się pojawiły, możecie śledzić na stronie Downdetector.pl, na której można zgłaszać błędy pojawiające się na platformie. Dzisiejsza awaria trwa od godzin wieczornych i do tej pory zostało wysłanych około tysiąca zgłoszeń, komunikujących problemy z działaniem HBO GO.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z polskim oddziałem HBO, gdy tylko otrzymamy komentarz w sprawie awarii i jej usunięcia, poinformujemy was o tym w tym tekście.

[Aktualizacja, 27.06.2019, 8:10]

Z informacji pozyskanych ze strony Downdetector.pl wiemy, że liczba błędów i problemów z serwisem spadła, ale mogą one jeszcze gdzieniegdzie występować. Poniżej aktualna mapa.

 class="wp-image-299033"
REKLAMA

[Aktualizacja, 27.06.2019, 12:00]

Wygląda na to, że HBO uporało się już z awarią. Zarówno Downdetector.pl, jak i doniesienia od użytkowników mówią, że problemy ustąpiły.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA