REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Toy Story 4” od dziś na HBO GO. To najlepsza animacja zeszłego roku według Akademii Filmowej

Seria „Toy Story” zalicza się nie tylko do absolutnej klasyki animacji, ale stanowi też grupę najważniejszych dzieł studia Disney/Pixar. Najnowsza część poświęcona postaciom Chudego i pastereczki Bo Peep otrzymała Oscara dla najlepszego filmu animowanego. Produkcja właśnie trafiła na HBO GO.

15.03.2020
11:00
hbo go nowości
REKLAMA
REKLAMA

Disney w ostatnich latach koncentruje się głównie na tworzeniu aktorskich remake'ów swoich klasycznych animacji oraz sequeli najpopularniejszych dzieł Pixara. Nie oznacza to jednak absolutnie, że wśród powstałych w tym czasie produkcji nie ma żadnych udanych filmów. Najlepiej świadczy o tym właśnie „Toy Story 4”.

Film animowany w reżyserii Josha Cooleya kontynuuje historię przedstawioną w poprzednich częściach serii.

Chudy, Buzz Astral i pozostałe zabawki zostały przekazane przez Andy'ego nowej dziewczynce. Z czasem zaczyna ona coraz rzadziej używać rezolutnego kowboja, co wzbudza w nim poczucie osamotnienia, zazdrości i rozczarowania. Chudy stara się jednak za wszelką cenę zadowolić małą Bonnie poprzez opiekę nad jej nową, stworzoną własnoręcznie zabawką.

Sztuciek ciągle próbuje jednak wrócić do śmieci i dostarcza przez to olbrzymiej liczby problemów bohaterowi wszystkich czterech filmów. W taki oto sposób rozpoczyna się nowa przygoda grupy zabawek, która z czasem doprowadza również do spotkania po latach Chudego i pastereczki Bo Peep. Więcej na temat produkcji dowiecie się z naszej recenzji.

„Toy Story 4” od dzisiaj jest już dostępne dla klientów VOD. Film debiutuje na platformie HBO GO.

REKLAMA

Do tej pory fani serii mogli tam znaleźć również 3. część serii oraz dwie krótkometrażówki pt. „Toy Story: Horror” i „Toy Story: Prehistoria”. Bardzo prawdopodobne, że dzisiejsza premiera „Toy Story 4” na HBO GO będzie ostatnią związaną z tą serią. Według Tom Hanksa (chorującego w tej chwili z powodu koronawirusa) ma to być finałowy film o mówiących zabawkach. Disney i Pixar nie potwierdziły oczywiście tej informacji, ale byłoby to naprawdę mocne i pełne emocji pożegnanie z cyklem.

Toy Story 4” zadebiutuje również w telewizji. Premiera na HBO została zapowiedziana na 15 marca o 20:10.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA