REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

„Brexit" i „Luther" to nie wszystko. Sprawdź, co obejrzeć w lutym w HBO

Po świetnych styczniowych zapowiedziach czas na odwilż. HBO wyemituje kilka naprawdę świetnych produkcji, które nie będą zaskoczeniem dla abonentów HBO GO.

16.01.2019
17:51
hbo w lutym
REKLAMA
REKLAMA

Kto z HBO GO nie korzysta, albo woli jednak obejrzeć film czy serial w linearnej telewizji, będzie mógł nadrobić nowości. Bo lutowej ofercie HBO pojawia się sporo naprawdę niezłych produkcji, chociaż część z nich widzowie mogli oglądać już w serwisie VOD stacji.

brexit Benedict Cumberbatch hbo class="wp-image-234008"

Film, który pokaże wam, jak rozgrywało się referendum w Wielkiej Brytanii, które miało doprowadzić do jednego z najważniejszych i najtrudniejszych wydarzeń współczesnej polityki. To film mocno telewizyjny, ale o tyle interesujący, że twórcy zdecydowali się pokazać, jakimi metodami posługiwały się sztaby przekonujące Brytyjczyków do swoich racji. Film może nie jest wyjątkowo odkrywczy, ale jasno pokazuje, jak zmienia się światowa polityka. W roli głównej Benedict Cumberbatch.

Premiera 3 lutego.

Luther, sezon 5.

luther sezon 5 class="wp-image-239422"

Detektyw John Luther wrócił na ekrany i... niewiele się zmieniło. Ale to akurat jest dobra wiadomość, bo serial trzyma poziom poprzedników, wracają starzy znajomi, a emocje i akcja są równie intensywne, co przed laty. 5. sezon liczy sobie 4 odcinki, w roli głównej i tytułowej oczywiście Idris Elba.

Telewizyjna premiera 1. odcinka 20 lutego.

press hbo go class="wp-image-232919"

Serial, który opowiada o dziennikarstwie, przywodzi na myśl liczne głośne tytuły, wystarczy wymienić tylko relatywnie niedawny „Spotlight”. „Press” to serial BBC i ma on ambicję pokazać, jak prasa usiłuje przetrwać wielkie zmiany, nie łamiąc - lub wręcz przeciwnie – swojego etycznego kręgosłupa. Jedną z bohaterek jest Holly, która pracuje w magazynie „The Herald”, ale dostaje propozycję współpracy z konkurencyjnym tabloidem. Musi zatem zdecydować, czy chce porzucić swoje dotychczasowe życie i ideały i przejść do konkurencyjnego tytułu.

Serial zostanie wyemitowany w HBO 7 lutego.

Co jeszcze w HBO w lutym?

Fani komedii będą mogli obejrzeć 10. Sezon „Współczesnej rodziny”, pojawi się również 1. odcinek nowego sezonu „Odpowiednika”. Fani animowanych zwierzaków powinni dać szansę nagrodzonemu filmowi „Peter Królik”.

REKLAMA

Premiery serialowe w lutym:

  • Press, odc. 1 - premiera pierwszego odcinka 7 lutego, kolejne w czwartki, HBO3
  • Odpowiednik II, odc. 1 - premiera pierwszych dwóch odcinków 8 lutego, kolejne w piątki, HBO
  • Współczesna rodzina X, odc. 1 - premiera pierwszego odcinka 10 lutego, kolejne w niedziele, HBO3
  • W potrzebie III, odc. 01 - premiera pierwszego odcinka 15 lutego, kolejne w piątki, HBO3
  • Syrena II, odc. 01 - premiera pierwszego odcinka 17 lutego, kolejne w niedziele, HBO3
  • Szkoła zabójców odc. 1  - premiera pierwszego odcinka 19 lutego, kolejne we wtorki, HBO
  • Luther V, odc. 1 - premiera pierwszego odcinka 20 lutego, kolejne w środy, HBO3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA