REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jak zalogować się na telewizorze przez stronę HBO Max activate? Krótka instrukcja

Chcesz połączyć konto w serwisie HBO Max ze swoim telewizorem, a nie do końca wiesz, w jaki sposób to zrobić? Przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu zrozumiesz, w jaki sposób połączyć konto HBO Max z telewizorem za pośrednictwem strony HBO Max activate.

02.07.2023
6:01
Jak zalogować się na telewizorze przez stronę HBO Max activate? Krótka instrukcja
REKLAMA

Korzystanie z serwisów VOD za pośrednictwem telewizora znacząco zmienia jakość korzystania z treści oferowanych przez platformy - większy ekran robi robotę. Na telewizorze można zalogować się w wielu serwisach, w tym właśnie w serwisie HBO Max. Można zalogować się tam na dwa sposoby, w tym korzystając ze strony HBO MAx activate. Sprawdź, jak to zrobić.

REKLAMA

Jak zalogować się na HBO Max na telewizorze?

Na konto HBO Max zalogować się można na dwa sposoby: za pomocą danych do istniejącego już konta HBO Max lub przez dostawcę. W pierwszym przypadku wystarczy wpisać na telewizorze adres e-mail przypisany do konta oraz hasło. Jeśli jednak nie chcesz wpisywać danych na telewizorze, wybierz opcję Połącz przez dostawcę. Na urządzeniu wyświetlone zostanie polecenie, aby zalogować się na telefonie lub komputerze oraz link i kod. Należy wejść w podany link, a następnie wpisać na stronie kod z telewizora.

 class="wp-image-2392108"
Kod na stronie HBO activate
REKLAMA

Po wpisaniu kodu, na stronie pojawi się pole, w którym należy wpisać dane do logowania. Jeśli nie masz konta w serwisie HBO Max, kliknij Zaloguj się przez dostawcę.

 class="wp-image-2392111"
Zaloguj się przez e-mail i hasło lub przez dostawcę
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA