REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

J.J. Abrams wyprodukuje dla HBO Max 3 seriale. Wśród nich spin-off „Lśnienia” i Mroczna Liga Sprawiedliwości

Warner Media zamówiło trzy seriale, za które ma odpowiadać firma J.J. Abramsa Bad Robot. Wśród nich spinoff „Lśnienia” i produkcja osadzona w świecie „Mrocznej Ligi Sprawiedliwości”.

17.04.2020
9:09
seriale hbo max
REKLAMA
REKLAMA

Premiera platformy HBO Max od Warner Media już niedługo. Od jakiegoś czasu włodarze koncernu regularnie rozpalają wyobraźnię potencjalnych użytkowników, chociażby poprzez zapowiedzenie specjalnego odcinka „Przyjaciół”, jaki pojawi się w serwisie. Lista zamawianych przez nich tytułów sukcesywnie rośnie. Teraz doszły do niej trzy kolejne, za które ma odpowiadać firma twórcy nowych „Gwiezdnych wojen” J.J. Abramsa i jego żony Katie McGrath, czyli Bad Robot.

Jak podaje portal Hollywood Reporter, J.J. Abrams ma być producentem wykonawczym każdego z trzech zamówionych seriali.

Pierwszy z zamówionych seriali to „Duster”. Fabuła ma być osadzona w latach 70. ubiegłego wieku. Bohaterem produkcji będzie natomiast kierowca pracujący dla powiększającego swe wpływy przestępczego syndykatu.

„Overlook” natomiast powinni zainteresować się fani horroru. Ma to być spin-off „Lśnienia” Stephena Kinga. Tytuł to nazwa hotelu, w którym toczy się akcja powieści i filmu Stanleya Kubricka z 1980 roku. Twórcy zamierzają opowiedzieć historie dziejące się w tym nawiedzonym miejscu.

Nie znamy na razie tytułu trzeciego serialu. Wiadomo jednak, że będzie on osadzony w uniwersum „Mrocznej Ligi Sprawiedliwości”. W komiksach w skład tytułowej grupy wchodzą postacie o magicznych umiejętnościach, jak Zatanna, Deadman Swamp Thing czy John Constantine.

HBO Max – kiedy start platformy?

W czwartkowym oświadczeniu Kevin Reilly z ramienia HBO Max powiedział:

REKLAMA

Cóż za niesamowity start współpracy naszej firmy z ekipą Bad Robot pod wodzą J.J.-a i Katie. Nie mogłoby być lepiej, skoro dajemy J.J.-owi wolną rękę, aby zabrał nas do ikonicznego świata Stephena Kinga i uniwersum DC, tworząc tym samym pozycje obowiązkowe dla użytkowników HBO Max.

Platforma HBO Max wystartuje już w przyszłym miesiącu, ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo też kiedy i czy w ogóle dostępny będzie w Polsce. W Europie ma pojawić się jeszcze przed 2021 rokiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA