REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO GO w Polsce zostanie oficjalnie przemianowane na HBO Max. Wiemy, kiedy serwis pojawi się w Europie

Długie miesiące spekulacji i niepewności właśnie oficjalnie dobiegły końca. Szefowie serwisu HBO Max ujawnili dalsze plany jego rozwoju na terytorium Europy. Wiemy już z oficjalnego źródła, że nowa platforma pojawi się w Polsce. Kiedy to się stanie i jaką formę przybierze?

03.12.2020
20:23
hbo max w polsce
REKLAMA
REKLAMA

HBO Max to działający od maja bieżącego roku serwis VOD łączący w sobie ofertę rozmaitych nadawców należących do firmy AT&T. Wśród dostępnych tam tytułów znajdziemy produkcje wytwórni Warner Bros., stacji HBO, Adult Swim, Cartoon Network, serwisu Crunchyroll, a także takich kanałów telewizyjnych jak TNT, The CW, CNN czy TCM. Platforma od momentu swojej premiery uzbroiła się również w wiele oryginalnych produkcji takich jak „Wychowane przez wilki”, „Close Enough” i nowe „Zwariowane melodie”.

W wyniku obecnych problemów kin na HBO Max będą w przyszłym roku debiutować również największe filmowe hity od Warner Bros., w tym „Wonder Woman 1984”, „Matrix 4” i „Diuna”. Co oznacza, że posiadanie konta w serwisie wydaje się obowiązkiem dla każdego współczesnego fana popkultury. Do tej pory nie padła jednak żadna oficjalna deklaracja czy i kiedy pojawi się on w takich krajach Polska. Ten stan rzecz na szczęście właśnie uległ zmianie.

HBO Max zastąpi platformy HBO GO i HBO Now w Europie w 2. połowie 2021 roku.

Jak poinformowała w oficjalnym komunikacie Agnieszka Niburska, dyrektor ds. PR w HBO Europe, dostępny w naszym kraju serwis zostanie „zupgrade'owany” do poziomu HBO Max. Powyższe plany w trakcie konferencji Web Summit pracownikom firmy przedstawił Andy Forssell, szef HBO Max Global. Możemy więc mówić o absolutnie potwierdzonej wiadomości.

REKLAMA

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, ile będzie kosztować nowy serwis. Nie ma również pewności, czy oferta HBO Max w Europie będzie odpowiadała tej ze Stanów Zjednoczonych, ani czy pojawią się tam polskie produkcje takie jak „Wataha”. Redakcja Rozrywka.Blog zwróciła się do marketingu HBO Polska w celu uzyskania dalszych odpowiedzi na najbardziej palące kwestie. Do momentu opublikowania tego tekstu nie otrzymaliśmy jeszcze informacji zwrotnej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA