REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO odkodowuje pierwsze odcinki kultowych seriali

HBO postanowiło sprawić nam świąteczny prezent i odkodowało pierwsze odcinki kilkunastu swoich seriali. Każdy z nich dostępny jest teraz w wysokiej jakości, polskiej wersji językowej i całkowicie bezpłatnie. 

04.12.2014
12:33
HBO odkodowuje pierwsze odcinki kultowych seriali
REKLAMA

W ramach akcji "Kultowe seriale HBO" odkodowanych zostało w sumie kilkanaście pilotażowych odcinków nowszych i starszych seriali wyprodukowanych przez tę amerykańską stację telewizyjną. Wśród nich są między innymi polski mini-serial "Wataha", opowiadający o śledztwie w sprawie tajemniczego zamachu bombowego w wyniku którego giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach; znakomicie przyjęta "Gra o Tron" na podstawie bestsellerowej sagi fantasy autorstwa George'a R. R. Martina; jest i zakończone niedawno "Zakazanego imperium", którego producentem był sam Martin Scorsese, czy wybitna "Kompania Braci", traktująca o losach Kompanii E ze 101 Dywizji Powietrznodesantowej, przedstawiona z perspektywy żołnierzy walczących w II wojnie światowej.

REKLAMA

Oprócz tego - właściwie wszystkie ważniejsze produkcje od HBO - kultowe "Rodzina Soprano", "Prawo ulicy" czy "Sześć stóp pod ziemią", niesłusznie niedocenione "Rzym" i "Newsroom", wreszcie - urzekający znakomitym aktorstwem i gęstą atmosferą "Detektyw". Pełną listę znajdziecie poniżej - po kliknięciu w wybrany tytuł będziecie mogli od razu obejrzeć pilotażowy odcinek.

Nie chcę być malkontentem. Ostatecznie lepszy rydz niż nic, ale... Co komu po samym pilocie? Przecież jeżeli pierwszy odcinek nam się spodoba, to oczywiste, że będziemy chcieli obejrzeć kolejne. A takiej możliwość nie ma - nie da się niestety zapłacić za dostępu do całego sezonu. By móc w pełni korzystać z oferty HBO GO, należy mieć wykupiony abonament telewizji HBO. Od jakiegoś czasu co prawda krążą plotki na temat uwolnienia tej usługi streamingowej od abonamentu telewizyjnego, jednak póki co dotyczą one wyłącznie rynku amerykańskiego.

REKLAMA
1_hbo

Stacja chce za sprawą akcji "Kultowe seriale HBO" zwrócić uwagę widzów na fakt, że popularne seriale są legalnie dostępne w Internecie. Inicjatywa oczywiście bardzo zacna, tylko że jest jeden szkopuł. Gdzie znajdę teraz drugi odcinek "Doliny Krzemowej"? Wciągnąłem się, chętnie zapłacę. Szkoda, że nie mam komu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA