REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

8. sezon „Gry o tron” do obejrzenia na dużym ekranie. Kina Helios zapraszają fanów serialu na pokazy 1. odcinka

Premiera finałowego sezonu „Gry o tron” to wydarzenie absolutnie niepowtarzalne. Sieć kin Helios zorganizuje z tej okazji specjalne pokazy dla fanów produkcji. W jaki sposób można zdobyć podwójną wejściówkę?

03.04.2019
17:08
helios gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

Wyczekiwany powrót „Gry o tron” do telewizji jest już coraz bliżej. Do premiery pierwszego odcinka 8. sezonu zostało mniej niż dwa tygodnie. Dlatego emocje fanów dzieła już sięgają zenitu, a to nie koniec ekscytujących wieści. Każdy wielbiciel serialu HBO zgodzi się, że oglądanie „Gry o tron” to zazwyczaj prawdziwa wizualna uczta. Do pokazania produkcji w pełnej krasie nie wystarczają więc ekrany komputera czy nawet największego telewizora.

Nowa oferta sieci kin Helios z pewnością przemówi do fanów poszukujących dodatkowych wrażeń podczas seansu serialu. Firma właśnie zapowiedziała, że w swoich placówkach zorganizuje specjalne seanse dla wielbicieli „Gry o tron”. Na czym dokładnie będzie polegać to przedsięwzięcie?

Kina Helios w całej Polsce pokażą 15 kwietnia pierwszy odcinek 8. sezonu „Gry o tron”. Będzie to podwójny seans, bo wcześniej zaprezentowany zostanie także ostatni odcinek poprzedniej serii.

helios gra o tron class="wp-image-271152"

Nie będzie to pierwszy raz, gdy należąca do Agory sieć organizuje podobną niespodziankę dla fanów Westeros. Część z nich miała okazję w 2017 roku obejrzeć na dużym ekranie finał 7. sezonu. Tegoroczne seanse „Gry o tron” w Heliosie będzie można zobaczyć za darmo, podobnie jak wtedy. Nie oznacza to jednak, że zdobycie biletów na 15 kwietnia to łatwe zadanie.

Zainteresowani akcją widzowie muszą najpierw zarejestrować się pod adresem got.helios.pl. Rejestracji można dokonać od dzisiaj do 9:00 w dniu 12 kwietnia. Po wypełnieniu wszystkich danych zgłaszająca się osoba otrzyma na podany przez siebie adres e-mail potwierdzenie zgłoszenia oraz wskazówki, w jaki sposób odebrać podwójne zaproszenie. Każda osoba może się zarejestrować tylko raz.

REKLAMA

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zdobyciu biletów zadecyduje kolejność ich odebrania w podanym przez siebie kinie Helios. Abonenci HBO GO będą mogli to zrobić od 10:00 w sobotę 13 kwietnia, a pozostałe osoby dzień później od tej samej godziny. Warunkiem udowodnienia subskrypcji jest pokazanie aplikacji HBO GO zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Kina sieci Helios znajdują się w czterdziestu miastach rozsianych na obszarze całej Polski.

Seans odcinka 8. sezonu „Gry o tron” w kinach Helios rozpocznie się 15 kwietnia o godz. 19:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA