REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Hellboy przy muzyce Deep Purple. Zobacz zwiastun filmu o rogatym zabijace

Jeżeli kogoś nie przekonała poprzednia zapowiedź „Hellboya”, to teraz powinien zmienić nastawienie. Nadchodzący film na podstawie komiksów Mike’a Mignoli, gdzie w roli głównej występuje David Harbour, doczekał się nowego trailera. Dzieją się w nim cuda.

01.03.2019
9:09
hellboy zwiastun David Harbour
REKLAMA
REKLAMA

Niedawno potwierdzono, że obraz w reżyserii Neila Marshalla otrzymał kategorię wiekową R. Co prawda mówiło się o tym już wcześniej, ale teraz jest to już oficjalne. Ta wiadomość to z pewnością miód na uszy wszystkich fanów rogatego bohatera. W pełni o klasie dzieła będziemy mogli się jednak przekonać 12 kwietnia, kiedy to „Hellboy” trafi do kin.

Na ekranie zobaczymy powrót pojmanej i unieszkodliwionej przed wiekami królowej czarownic. Królowa przybywa, by nieść śmierć i zniszczenie. Ma zamiar sprowadzić na Ziemię plagi tak potężne, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Może sobie jednak z tym poradzić Hellboy, bohater o piekielnych korzeniach, który dodatkowo jest dziedzicem potęgi samego króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

„Hellboy” - zwiastun:

Dobrze znany ze „Stranger Things”, wspomniany już David Harbour wciela się w tytułową rolę syna szatana przywołanego na Ziemię. Obok niego na ekranie zobaczymy Iana McShane’a („Deadwood”, „American Gods”), który gra przybranego ojca Hellboya, profesora Bruttenholma. Z kolei Milla Jovovich (seria „Resident Evil”) wcieli się w główną antagonistę, czyli Krwawą Królową Nimue. Ponadto w obsadzie znaleźli się Sasha Lane, Penelope Mitchell, Daniel Dae Kim.

REKLAMA

Scenariusz to kolektywne dzieło Andrew Cosby’ego, Christophera Goldena, a także twórcy komiksowego pierwowzoru, Mike’a Mignoli.

„Hellboy” w kinach od 12 kwietnia 2019.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA