REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Hłasko za 9,90 zł, Lem i Szczepański po niższej cenie, a na deser Gala Ebooków 2013 i moc tytułów za bezcen

Na Publio.pl nowe promocje polskich twórców oraz Gala Ebooków 2013, która jest nie tylko ciekawym rankingiem, ale konkursem i promocją w jednym. Żyć nie umierać. Na co znowu wydacie ostatnie gorsze? Ja celuję w Hłaskę, trzy dni temu obchodziliśmy 80. rocznicę jego urodzin.

17.01.2014
18:44
Hłasko za 9,90 zł, Lem i Szczepański po niższej cenie, a na deser Gala Ebooków 2013 i moc tytułów za bezcen
REKLAMA

Hłasko to jeden z tych autorów, obok których nie można przejść obojętnie - mocny język, dosadne stwierdzenia i pewna drapieżność. To nie jest literatura dla każdego, ale jeśli kochacie niespokojne dusze, powinniście sięgnąć po któryś z tytułów, każdy dostępny w magicznej cenie 9 złotych i 90 groszy. Do wyboru "Listy z Ameryki. Felietony i recenzje", "Listy", "Palcie ryż każdego dnia" czy "Mordercy są wśród nas".

REKLAMA
hłasko publio

Lem, Jan Józef Szczepański i Michał Szczepański po obniżonych cenach. E-booki tych autorów można upolować już od 9,68 do 16,19 zł. Do wyboru m.in. "Wejście na orbitę", "Dialogi", "Fiasko", "Sex Wars", "Koniec westernu", "Rafa", "Portki Odysa" czy "Girl Guide". Promocja trwa do 28 stycznia, także fani fantastyki i reportaży mają jeszcze ponad 10 dni na decyzję.

Oprócz powyższych przeceniona została także trylogia Manela Loureiro, pt. "Apokalipsa Z". Każdy z trzech tomów do zgarnięcia po atrakcyjnej cenie 14,00 (I i II) i 22,90 zł (III).

REKLAMA
Publio

Na koniec miks tytułów pod hasłem Gala Ebooków 2013. Gala Ebooków 2013 na Publio to ranking, w którym czytelnicy mogą wybierać najlepsze książki w czterech kategoriach: literatura polska, literatura zagraniczna, debiut roku i nowość w ebooku. Ci, którzy najlepiej i najciekawiej uzasadnią swój głos mogą wygrać czytnik e-booków. Regulamin konkursu znajduje się tutaj, a tu znajdziecie książki, na które możecie głosować, i które zostały objęte niezłymi promocjami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA