REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Szykujcie portfele - nadchodzi ekskluzywne wydanie trylogii "Hobbita" i "Władcy Pierścieni" na Blu-ray!

Obie trylogie, czyli sześć filmów, i to w wersjach rozszerzonych, daje razem około 18 (!) godzin do spędzenia w Śródziemiu.

18.08.2016
19:12
Władca Pierścieni
REKLAMA
REKLAMA

Czyli jednak wcześniejsze zapowiedzi okazały się prawdą. Już 4 października będzie mieć miejsce premiera kolejnego zestawu filmów na podstawie twórczości Tolkiena, nakręconych przez Petera Jacksona. Pomimo iż obie trylogie dobiegły końca, to producenci ciągle szukają sposobu, by zarabiać na nich pieniądze. A tych zarobią pewnie niemało, gdyż wstępna cena, którą podano (po czym usunięto) wynosiła aż 800 dolarów!

hobbit_wladca_pierscieni_kolekcja_news class="wp-image-73333"

Za taką kwotę otrzymamy aż 30 płyt Blu-ray w przepięknym, książkowym opakowaniu, wraz ze specjalną półką. Trzeba przyznać, że design jest dziełem sztuki samym w sobie. W skład wydania wchodzą:

  • Hobbit: Niezwykła podróż
  • Hobbit: Pustkowie Smauga
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia 
  • Władca Pierścieni: Dwie wieże 
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla
REKLAMA

Wszystkie sześć filmów w wersjach rozszerzonych wraz z ponad 60 godzinami dodatków. Do tego w zestawie znajdzie się 100-stronicowa ilustrowana książka opisująca produkcję obu trylogii, a także replika "Czerwonej Księgi Marchii Zachodniej", którą pisał Bilbo Baggins w "Drużynie Pierścienia".

Słowem, szykuje się idealny prezent na Gwiazdkę, dla każdego fana świata wykreowanego przez J.R.R Tolkiena oraz Petera Jacksona

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA