REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Polsat ma przywrócić kultowy program. Szykuje się jednak spora zmiana

Na antenę telewizji Polsat ma wrócić kultowy program "Idź na całość". Format, który w latach 1997-2000 prowadził Zygmunt Chajzer, po ponad dwóch dekadach ma ponownie zgromadzić widzów przed telewizorami. Wiadomo, kto potencjalnie wystąpi w roli gospodarza.

12.01.2024
10:04
Polsat ma przywrócić kultowy program. Szykuje się jednak spora zmiana
REKLAMA

Program "Idź na całość", który cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów, polegał na sprawnym podejmowaniu decyzji osób z publiczności w związku z wybieraniem nagród - uczestnicy mogli je wymieniać, odsprzedawać, odkupować czy zdobywać w ramach konkurencji sportowych. W latach 1997-2000 gospodarzem formatu był Zygmunt Chajzer. Kiedy prezenter postanowił zrezygnować z prowadzenia programu, a jego miejsce zajął Krzysztof Tyniec, oglądalność znacząco spadła. W efekcie zdecydowano o zdjęciu programu z anteny. Teraz "Idź na całość" ma ponownie na ekrany, jednak nie bez zmian.

REKLAMA
Program "Idź na całość"

"Idź na całość" ma wrócić do Polsatu. Prowadzącym ma zostać Filip Chajzer

Według nieoficjalnych informacji, które anonimowy informator przekazał portalowi Plotek, "Idź na całość" ma wrócić na antenę Polsatu. Co więcej - wszystko zostaje w rodzinie, bo w roli prowadzącego ma pojawić się Filip Chajzer, syn Zygmunta Chajzera, czyli pierwszego gospodarza programu.

Filip Chajzer ma być jurorem w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tak zadecydowali producenci, ale jest to związane z tym, że ma wrócić "Idź na całość". Edward Miszczak ma stawiać na ten format w wiosennej ramówce. I to właśnie Filip Chajzer ma być nowym prowadzącym tego kultowego programu

- cytuje serwis Onet.

W 2022 r. Zygmunt Chajzer wypowiadał się na temat powrotu do programu "Idź na całość", wspominając kultowe powiedzenia, które po ponad 20 latach od zakończeniu programu są wciąż żywe. Zdradził, że podejmowano próby wznowienia teleturnieju, jednak ze względu na ilość nagród, Polsat zrezygnował z tego pomysłu:

Była próba kiedyś, ale trochę się chyba stacja wystraszyła ilością nagród, którą ma przygotować i zrezygnowała z tego.

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "#25latpolsat - Zygmunt Chajzer" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA