REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Na Disney+ wbił Hulk. Co obejrzeć w weekend?

Co tym razem obejrzeć w Disney +? Kilka, bardzo różnych propozycji na platformie zadowoli najbardziej wymagające gusta. "Incredible Hulk" to nie jedyna nowość Disney+. Co jeszcze obejrzeć w weekend?

17.02.2024
13:31
Incredible Hulk Disney+
REKLAMA

Kilka nowości filmowych oraz serialowych zasiliło platformę Disney+ Tym razem warto zwrócić uwagę na film "Incredible Hulk" oraz 1. sezon serialu "Sadie Sparks". Zaczynamy!

REKLAMA

Więcej o Disney+ czytaj w Spider's Web:

Nie tylko "Incredible Hulk". Co jeszcze obejrzeć na platformie Disney+?

"Incredible Hulk" to filmowa historia na podstawie serii komiksów o superbohaterze o pseudonimie Hulk w reżyserii Louisa Leterriera na podstawie scenariusza Zaka Penna. Tytułowa rola powierzona została Edwardowi Nortonowi, a w pozostałych rolach pojawili się m.in. Liv Tyler, Tim Roth oraz Tim Blake Nelson. Główny bohater Bruce Banner w wyniku napromieniowania uzyskuje umiejętność przemiany w Hulka. Od tego czasu postanawia się ukryć, szukając leku na nietypową przypadłość. Zostaje jednak wyciągnięty ze swojej kryjówki, musząc zmierzyć się z potworem nazwanym Abomination.

"Incredible Hulk" należy do składu I Fazy Filmowego Uniwersum Marvela. Warto dodać, że jest to drugi film, który należy do tej franczyzy, stanowiąc część jej pierwszego rozdziału "Saga Nieskończoności". To reebot produkcji "Hulk" z 2003 r. Światowa premiera "Incredible Hulk" odbyła się 8 czerwca 2008 r. w Los Angeles. Film zarobił prawie 265 mln dolarów, a jego budżet wyniósł 150 mln. "Incredible Hulk" dostępny jest na Disney+ od 16 lutego.

Incredible Hulk

A teraz przenosimy się w świat seriali. Od 14 lutego dostępny jest na platformie Disney+ serial "Sadie Sparks". Bohaterką serialu jest 14-latka Sadie, której świat kompletnie przewraca się po tym, gdy odkrywa, że jest czarodziejką. Jej mentorem zostaje Gilbert, który nie dość, że jest wiekowy, to jeszcze bardzo zrzędliwy. Został wysłany do świata ludzi z Magicznego Królestwa, by szkolić Sadie, ale też kontrolować jej moce. Nowa odpowiedzialność będzie niezłym wyzwaniem dla nastolatki, która musi też zrównoważyć życie w szkole średniej.

Sadie Sparks

Serialową nowością jest również "Wojenna szkoła przetrwania". Od 14 lutego dostępny jest 1. sezon produkcji. Hazen Audel podąża śladami żołnierzy z okresu II wojny światowej. Żołnierze często bez żadnego wyposażenia musieli trwać w ekstremalnych warunkach.

Wojenna szkoła przetrwania
REKLAMA

Oto wszystkie nowości Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

 • Synduality Noir
 • Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi
 • Supersamochody w megaprodukcji
 • Wojenna szkoła przetrwania
 • Disney's The Lodge
 • Ishura
 • Undead Unlock
 • Sadie Sparks
 • Incredible Hulk
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA