REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Incydent z ananasem wyjaśniony. Święto dla fanów "Jak Poznałem Waszą Matkę"?

Wyczekiwany przez wielu dzień w końcu nadszedł, „Incydent z ananasem” wreszcie został wyjaśniony. Jak zwykle w takich przypadkach bywa, połowa fanów serialu "Jak Poznałem Waszą Matkę" ("How I Met Your Mother") może otwierać szampana, a druga połowa pomstować na scenarzystów. Jedna i druga strona będą mieć swoje racje. Nie musimy już więcej wytężać komórek mózgowych skąd Ted wziął ananasa, ale z drugiej strony… odpowiedź na jedną z największych tajemnic w historii "HIMYM", wydaje się być zbyt prozaiczna.

20.09.2014
8:50
Incydent z ananasem wyjaśniony. Święto dla fanów „Jak Poznałem Waszą Matkę”?
REKLAMA

Najpierw poznaliśmy alternatywne zakończenie "Jak Poznałem Waszą Matkę", które mogło przypaść do gustu zgorzkniałym widzom niezadowolonym z finalnego rozwoju wydarzeń, a teraz to – „Incydent z ananasem”. Przypomnijmy więc, że ta sprawa ciągnie się od dziesiątego odcinka pierwszego sezonu („The Pineapple Incident”), w którym Ted po suto zakrapianej imprezie budzi się w łóżku z nieznajomą dziewczyną i… ananasem na nocnej szafce. Dogłębnie tę sprawę analizuje serwis Buzzfeed i również tam znajdziecie filmik wyjaśniający historię owocu.

REKLAMA

REKLAMA

To bez wątpienia jeden z najdziwniejszych i najlepszych wątków w serialu "Jak Poznałem Waszą Matkę", który ciągnął się praktycznie do samego końca i spędzał sen z powiek wielu widzom. Jak więc wygląda odpowiedź na ananasową tajemnicę, którą Marshall pragnął wyjaśnić za wszelką cenę? Okazuje się, że Ted najzwyczajniej w świecie ukradł ananasa spod domu Kapitana (męża Zoey i szefa Lily), który miał być oznaką gościnności. Prosta sprawa, prawda?

Taka odpowiedź zapewne wielu fanów "Jak Poznałem Waszą Matkę" nie będzie satysfakcjonować, ale koniec końców, czego można było się spodziewać. Tropikalny owoc nie wziął się z kosmosu, nie miała go jego przyszła żona (Tracy, tytułowa Matka), ani żadna ex. Zarówno alternatywne zakończenie, jak i rozwiązania zagadki Incydentu z ananasem znajdzie się na specjalnym wydaniu DVD z "Jak Poznałem Waszą Matkę".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA