REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Piąta część serii "Indiana Jones" nie będzie ostatnią. Powstaną kolejne filmy

Słynna seria filmów opowiadająca o przygodach Indiany Jonesa nie zakończy się na piątej części. Dyrektor generalny Disneya, do którego należy ta marka, zapowiada, że powstaną kolejne widowiska. 

23.06.2016
9:44
5 część serii Indiana Jones nie będzie ostatnią. Powstaną kolejne
REKLAMA
REKLAMA

Premiera piątej odsłony filmu "Indiana Jones" zaplanowana jest na 2019 roku. Jak żartują złośliwi, opowiadać będzie o poszukiwaniach źródła wiecznej młodości - w roli głównej po raz kolejny wystąpi bowiem 73-letni Harrison Ford. Dziś, za sprawą wywiadu, którego Bob Iger udzielił portalowi The Hollywood Reporter, wiemy, że Disney ma co do tej serii zamiary tylko trochę skromniejsze od planów dotyczących "Gwiezdnych wojen". Oznacza to, że w przyszłości powstanie więcej widowisk związanych ze słynnym archeologiem.

REKLAMA
indiana-jones-harrison-ford class="wp-image-71227"

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jaką formę one przybiorą - czy doczekamy się rebootu serii, spin-offów, sequeli, w których pałeczkę po Fordzie przejmie inny aktor, czy może prequeli w rodzaju "Przygód młodego Indiany Jonesa". Iger zaznaczył, że raczej nie powinniśmy się spodziewać nowego filmu każdego roku (choć zapewne dobre wyniki finansowe mogą zweryfikować te założenia), ale jeszcze kilka produkcji eksploatujących te markę powstanie z pewnością (choć zapewne złe wyniki finansowe mogą zweryfikować te założenia). Tymczasem pozostaje nam czekać na to, co Harrison Ford i Steven Spielberg zaprezentują w części piątej. Po "Królestwie Kryształowej Czaszki" niełatwo będzie im odzyskać zaufanie widzów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA