REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"The Interview" jednak doczeka się dystrybucji?

Tak przynajmniej twierdzi David Boies, prawnik Sony. W udzielonym stacji NBC wywiadzie powiedział, że dystrybucja "The Interview" nie została całkowicie wstrzymana, a jedynie opóźniona. 

22.12.2014
10:30
„The Interview” jednak doczeka się dystrybucji?
REKLAMA

Zgodnie ze słowami Boiesa, Sony nigdy tak naprawdę nie zamierzało zrezygnować z wypuszczenia "The Interview" (pol. „Wywiad ze Słońcem Narodu”). Czy rzeczywiście, czy jednak ugięto się pod naporem krytyki, jaka spadła na studio po ogłoszeniu decyzji o wycofaniu się z emisji filmu, pozostaje sprawą otwartą. Podobnie jak potencjalny sposób dystrybucji - jeszcze w piątek żaden z liczących się serwisów VOD nie był tym zainteresowany. Po całej tej aferze trudno też oczekiwać, że "The Interview" nagle, jak gdyby nigdy nic, trafi do kin.

REKLAMA
James Franco

Nieszczególnie mając inne wyjście, Sony planuje ponoć nieodpłatnie udostępnić film w serwisie Crackle, którego jest właścicielem. Z całą pewnością byłaby to świetna reklama dla tej platformy. "The Interview", niezależnie od poziomu artystycznego, jaki reprezentuje, przez zamieszanie z atakami hakerski stał się jedną z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich miesięcy.

Wcześniej portal Gawker.com zaproponował, że zamieści "The Interview" na swoich serwerach. Z kolei brazylijski pisarz i poeta Paulo Coelho zaoferował 100 tys. dolarów za prawa do filmu, który na złość cyberprzestępcom zamierzał umieścić na swoim blogu. Sony zignorowało oba pomysły.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA