REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Sprawdźcie zwiastun „Invincible”, serialu na podstawie kultowego superbohaterskiego komiksu

Robert Kirkman to jeden z najsłynniejszych amerykańskich twórców komiksów i autor serii „The Walking Dead”, która zrewolucjonizowała opowieści o zombie. Jego druga najsłynniejsze dzieło pt. „Invincible” już wkrótce doczeka się adaptacji od Amazon Prime Video. Serwis pokazał pełnoprawny zwiastun serialu.

19.02.2021
22:01
invincible amazon
REKLAMA

Platforma Amazon Prime Video powoli zaczyna stawać się specjalistą od nietypowych i bardziej dojrzałych opowieści superbohaterskich. Firma po olbrzymim sukcesie aktorskiego serialu „The Boys” (recenzję 2. sezonu znajdziecie TUTAJ) postanowiła bowiem wziąć się za inny komiks reinterpretujący ten popularny w USA gatunek. Chodzi właśnie o wydawaną w latach 2003-2018 przez Image Comics serię „Invincible”.

REKLAMA

Jej współtwórca Robert Kirkman zasłynął w ostatniej dekadzie przede wszystkim z uwagi na serial „The Walking Dead” oparty na jego innym dziele. Dlatego wydawało się kwestią czasu, aż któraś z wielkich korporacji postanowi zainwestować w „Invicible”. Ostatecznie padło właśnie na Amazona, który zdecydował się zamienić komiksową serię w animację.

Invincible” opowiada o nastoletnim Marku Graysonie, który odkrywa w sobie supermoce.

Pochodzą one od jego ojca, który jest superbohaterem zwanym Omni-Manem. Po odkryciu swoich umiejętności Markus rozpoczyna naukę pod jego skrzydłami i wkrótce dołącza do swojej pierwszej grupy herosów. Z czasem okazuje się jednak, że ta piękna bajka ma swoją mroczną stronę. A sam Invincible stanie przed niemożliwym wyborem. Zaprezentowany zwiastun nie pokazuje dokładnie, o jaki dylemat chodzi, ale fani komiksu z pewnością już nie mogą się doczekać, by zobaczyć ikoniczne momenty z serii przedstawione w formie audiowizualnej.

W obsadzie serialu Amazon Prime Video znaleźli się m.in. Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Gillian Jacobs, Mark Hamill, Zazie Beets, Walton Goggins, Zachary Quinto, Mahershala Ali, Kevin Michael Richardson i Jason Mantzoukas.

REKLAMA

Premiera trzech odcinków „Invincible” nastąpi 26 marca na Amazon Prime Video.

Kolejne epizody będę pojawiać się tam co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA